Přejít na obsah

Vianoce-rady,tipy na darčeky


libero

Doporučené příspěvky

mne moja povedala že nič nechce...bude však ľadnička určite (o tom vie) a možno predsa len pôjdem do toho Kenwood robota...s 15% zľavou :p

budúci svokrovci tiež údajne nič, dostali odo mňa poukaz na zľavu, tak bude na nový sporák...ocovi asi držiak Tetrax do auta na mobil, mama nejaká vázička/miska do obývačky. sestra tričko alebo len nejakú drobnosť. brat USB kľúč so zaujímavým dizajnom, jeho milá ešte neviem čo. snúbenicina sestra asi tiež len tričko, prípadne kniha...starkí ešte netuším...podľa výplaty :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Já dostal fusekle, trencle, nejakejma picifuk, poukázku do obi a 20 m mopovky a drenazku do základu+ výkop zdarma bagrem

A do domácnosti nejakej hrnec bo co a pracku.

Mladý jsem koupil řetěz na ruku docela i radost měla :) dostal jsem sprda ze si letos nic kupovat nebudem. Tak jsem ji řekl ze ho vrátím a to už nee nějaký kokotiny od rodičů a sourozenců z obou stran. No klasika.

Nevíš co koupit,tak dej vonavku. Dpc to je jak ten babica.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...