Přejít na obsah

Jak nastavit topení- climatronic


Pavska

Doporučené příspěvky

Ahoj, chci se zeptat jak máte nastavené topení. Vzadu z ofuků mi to vůbec nefouká, Jen když zapnu na climatronicu foukání na mě a na nohy, tak se mi hned začnou mlžit všechny okna. Začlo pršet tak sem to musel vše vypnout jako na nohy a na mě a nechat jen foukat větrák, fouká to jen vpředu. Zkoušel jsem ruzné teploty měl jsem to nastavený na ECON. Bez nastavení ofuku na mě a na nohy předek se nezamlží ale zadek hned. Nevim si stím rady. Před dvěmi měsíci sme měl napichla auto na Vagu na komplet diagnostice a žádná chyba.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na auto jsem to nezkoušel, teda měl sem to zaplí jen tak na 10s. pak hned econ.

Ta klapka na vnitřní cirkulaci vzduch budel dle mě v pohodě. Když jsem promazával větrák že vrzal, tak jsem ho zkoušel jen při zaplém zapalování bez nastarotvaného motoru tak jsem jsi si právě tu klapku zavřel, bylo i slyšet jak se zavíra a i ten ventylátor byl slyšet víc pod kaslíkem.

Otevřená znamená že na clima. nic nesvítí že taková ta zakulacená šipka bo co to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má pravdu VAG BoBo, prostě voda v autě

žádným nastavením to není

Odklapni boční plastový práh, šáhni pod koberec a uvidíš, co dokáží ucpané odtokové kanálky...

Ale můžeš si pohrát s VAGínou, ta umí klapky zrevidovat

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď tu byl u mě kámoš a říkal, že měl stejný problém na Kedyně a bylo to tím filtrem, který měl prý 5 kilo, když ho vyndal....

Tak třeba to fakt bude tím...

Ale určo bych zkontroloval i ty odtokové kanálky a mokro v autě pod kobercem, což je známá nemoc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaký rozměry má ten kabinovej filtr, asi taky musim vyměnit, jelikož když přijdu k autu, tak neni absolutně zamlženo nic a jak zapnu ofuk oken mám to totál zamlžený a musim čekat tak minutu něj může jet alespoň s průzorem jak z tanku, měl jsem za to, že mi ho měněj při výměně oleje, ale zjistil jsem, že to měněj jen palivovej a olejovej, a kabinový né, takže mám ho tam od koupi, což je 1 a půl roku a bůh ví, jak tam byl dlouho předtim, takže to bude lahůdka až ho vyndám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...