Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

to ale není o posledním slovu, nýbrž o debatě  a to debatě k věci! což u tebe mnohdy není, jen papouškuješ co už tu bylo psáno.... nebo máš prapodivné dotazy...

 

 a k těm mým příspěvků, které tě zřejmě iritují...jelikož pracuji povětšinou přes noc, jsem tu většinou poslední a tedy ráno jsou moje příspěvky evidentně poslední, když sem přijdu v 22 nebo 23 hod, jsou zde příspěvky jiných jako poslední a to třeba v osmi tématech, takže je to tvůj dojem, tvůj názor, který ti nikdo nebere.... nicméně, než tady příště budeš psát zase OT a nutit mě ti to vysvětlovat, raději napiš do ŠA ať udělají upgrade sw Bolera  :kol-47: podobně sem chodím kolem poledne evidentně víc než ostatní, kteří jsou v práci, protože to ještě nepracuji  :kol-26:

 

několikrát jsem se zařekl, že na tebe (i na některé další) nebudu raději reagovat, abych tu zbytečně nevytvářel nesmyslné debaty o hov*ě, ale prostě občas mi to nedá...

 

ostatní jistě prominou...

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

špatně čteš, toto je taky z Číny a žádné díry to neočekává, je na nalepení! a má i těsnící gumu... za ta prachy včetně poštovného moc pěkný doplněk

 

 

netuším k čemu by ale měla být funkční? že bys jako dodělával GSM anténu nebo nezávislé topení?

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pochopil jsem a znovu opakuji: -  není důvod dávat opravdovou anténu a vrtat do střechy na O III - viz výše...  k čemu by ale měla být funkční? že bys jako dodělával GSM anténu nebo nezávislé topení? rádio je v zadním skle (lift) nebo v zadním bočním u kombi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...