Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

To si jako lepíte na střechu nefunkční imitaci ploutvičky ?? Na co je to dobré, asi na to samé jako znaky RS u nejslabších motorizací  :kol-44:

 

Nemůžu si pomoci ale mě tohle přijde, že tak nějak deklarujete celému okolí něco, co bohužel nemáte tak se alespoň tváříte že jo...

Není to trochu směšné  :_icon_smich2: ??  Možná by ještě stálo za to, vyměnit mřížku předního nárazníku za tu s Front Assitentem, a jen tak jako tam dát nějakou krabičku, ať každej vidí co tam všechno mám....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemyslím si že to tak je, každý má jiný vkus, jinou představu o svém autu a každý to nedělá proto, aby sousedi nebo kolemjedoucí žasli a záviděli.... nemyslím si že se to dá takto paušálně odsoudit... to jako když si někdo koupí socku protože na lepší nemá, ale auto potřebuje a chce mít O III a pak si časem nechá dolakovat kliky a zrcátka, což je také  bez změny funkčnosti a pak si nechá dodělat přední mlhovky a cokoliv dalšího, třeba i to tažné, na které napřed neměl....

 

je to přeci každého věc, nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to viewer :ano obcas to vyznie ako nezmysel a aj suhlasim ze je ...mne sa ale tento doplnok paci a aspon si tam nelepim nejake "kolotocarske" hovadiny...nehodnotim nikoho co si dava "karbonove" doplnky,kridla,podbehy a cojaviem co vsetko ja som sa rozhodol pre malu ORIGINALNU plutvicku to je vsetko...ako socka sa necitim a deklarovat na co mam a na co nie nepotrebujem nikomu auto mam pre rodinu vo vybave aku sme pozadovali a sami zaplatili na rozdiel od poniektorych zvanilkov ktori sa premavaju na firemnych autach a hodnotia ludi ktory si to realne sami kupili...toto nebolo na Tvoju adresu neber to osobne,reagujem na ludi ktori sa takto spravaju a ktorych  urcite poznas aj Ty.Cize toto je moja forma skraslenia holej strechy...keby som  tu antenu so vsetkym co k tomu patri potreboval ver tomu ze ju mam...ale platit za nieco co nepotrebujem koli tomu aby som mal plutvu,,,uznaj je to nezmysel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nebuďte tak chytlaví, já to neodsuzuji jen mi to přišlo trochu srandovní, souhlasil bych s Hravcem, doplnit mlhovky, přelakovat zrcátka nebo dát dozadu decentní křidýlko to je OK a plní to svou funkci stejně jako když je to z fabriky, ale ta ploutvička mi prostě připadá jako dát mlhovky které nebudou svítit, ale je pravda, že s ní ta střecha vypadá lépe a chápu Snaipra, že ploutvička se mu líbí ale věci s ní spojené nepotřebuje... OK

 

Taky se trochu usmívám když zde vidím některé, co se chlubí super motorizacemi i výbavou a přitom to mají za firemní peníze a v podstatě jen auto dostali a neboj Snipere, neberu to, že tato poznámka byla na mojí adresu, já jsem si auto koupil za svoje a musel jsem si na něj nejdříve vydělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to viewer...neboj to je ok ja som sa nijak necitil dotknuty a hovorim mas pravdu je to hovadina ale proste sa mi to paci,takze z mojej strany budem rad ak si nadalej budeme vymienat nazory...myslim ze oprave o to tu ide ci?a som rad ze aj ty sa usmievas na typkov ktorym veci tak troska padaju do ruk same a oni potom davaju debilne otazky typu a preco si si nepriplatil toto a tamto :kol-47:

...btw plutva je na mieste a je to celkom ok...inak nikto si to okrem mna ani nevsimol

Editováno: , autor: SniperWolf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mě stačí info, že je třeba sundat stropnici. Za to ti děkuji. Proto na opravu kašlu. Ostatní vtipné kecy si nech od cesty.  :kol-47:

 

zkus opatrně rukou pootočit, třeba se pohne, nicméně to není jen o stropnici, ale i o lemu pátých dveří a krytech slouků C pod kterými je stropní díl zasunut a abys demontoval vnitřní kryty sloupků C musíš demontovat boční díly co drží platu u lift a u combi co drží roletu, takže asi 1/6 auta... protože jinak si stropní díl zlomíš a bude to nádhera....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...