Přejít na obsah

Čínske autorádio vypína sa


Doporučené příspěvky

Dobry den, mam Skoda Octavia 2 facelift (rv.2011) - biele podsvietenie tachometra, v základnej výbave

 

Kúpil som si čínske autoradio

post-68519-0-90956800-1373316149_thumb.j
 
 
Pol roka mi fungovalo absolútne v poriadku, funguje aj teraz no ked naštartujem auto, funguje bez problémov cca 2 hodiny, no potom sa samo vypne a zapne a to robí dookola, skúšal som už aj iné rádio.
Problém v rádiu nie je, lebo som ho skúšal v passate a tam šlo v poriadku, proste:
- ako keby mu po hodinu riadiaca jednotka odobera prúd a znova dávala, zapne sa a zhasne, zapne a zhasne, prestáva svietiť aj podsvietenie napájacieho tlačidla, ktoré je podsvietené ak ked je rádio vypnuté.
Neviem si s tým rady, či by ste mi nevedeli pomocť :(
V skratke: rádio funguje a po hodine sa dookola vypína, zapína , ako keby mu riadiaca dokolola na 3 sekundy dávala a znova odoberala prúd.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si neviem vysvetlit to, že rádio hraje uplne vpohode napr. 1 hodinu, sedim v aute, sledujem TV , auto stojí všetko funguje, a potom sa začne vypinať zapínať, dodávatel mi poslal novú matherboard do rádia, vymenil som ju a stále to isté, tu máte link na video

Menil som aj software v rádiu, aj matičnú dosku, tak si to už fakt neviem vysvetlit, skúste mi niečo poradiť

 

 

EDIT ->
Rádio rušila cúvacia kamera, ktorú som napojil na 12V od rádia, napojil som ju na baterku a funguje krásne :kol-47:

Editováno: , autor: firemp3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...