Přejít na obsah

Zajímavosti na prodej


SUP1

Doporučené příspěvky

pokud to je max výbava tak mu asi taky svého času někdo čorknul hliníkové lišty pod oknama.

Jinak co to obnáší ten velký servis v roce 2009?Je to už 5 let zpátky tak mě to zajímá.Ta cena je taky zajímavá.Za tolik ještě pořád prodávají ty kurvy v bazarech fabie.To je hnus velebnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://skoda-superb.autobazar.eu/19-tdi-edition-100-id5256902.html

 

Moze mi niekto vysvetlit ako auto vyrobene v roku 2005 moze byt faceliftovy model 2007? Volal som a clovek z bazaru mi to potvrdil.

A este je to dovoz z DE kde bol udajne 1 majitel a po prihlaseny na SK este 1 majitel, je to bez servisnej knizky.

 

Jako vyzera byt v dobrom stave, ale nieco mi tu nesedi.

 

Co myslite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduchý, je to EDICE 100 a němčůr si předělal exteriér na facelift. Kdyby to byl komplet facelift tak je červený maxidot a bílé budíky. Do Edice se dával jen faceliftový volant pokud se nepletu. Jinak se Edice dělaly jen před fl. Až L&K se dělal fl.

Editováno: , autor: Tarantulas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ten první už to stim stočenim dosti přehnal, to nemá 83 tis km najeto ani omylem, jen rukojeť u spolujezdce je do očí bijící, ten druhej nevypadá špatně, hezky udržovanej, ten by asi stál za kouk, ale ta cena na 2.8 mi přijde přepálená, přece jen je tomu už 10 let a ten třetí , no nevim, nájezd může bejt i reálnej a u komfortu střesní šíbr je fajn, to asi doobjednával, takže možná za kouknutí by taky stál, jelikož cena je zajímavá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

¨paket pro špatne cesty,znamena to že je auto vyšši myslim o 1,5cm oproti normalu,kdybych se pletl opravte mne,nebejt tam LPG a chybi my tam MLF volant je to přesne to co hledam :-) a ten comfort,ma podle VIN ka 2 zaznamy o poškozeni. kolik ma bejt u superba kluču? 2x vyklopenej a jeden servisni? 

 

 

tohle je na netu už docela dlouho . http://auto.bazos.cz/inzerat/37110305/Skoda-Superb-pekny-vuz-28i--LPG---133-333--CZ-.php

Editováno: , autor: Tomáš Belina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...