Přejít na obsah

Zajímavosti na prodej


SUP1

Doporučené příspěvky

Jsem si dal sledování, schválně, jak tam budou reagovat, to mězajímá...

Jinak z firmy jsme nedávno prodali Oktávku 1, která měla taky půl mega a náklady na servis za tu dobu tak třetinové.

Odjížděla v dobré kondici a víte proč?

Protože nejezdila do předraženého lemplservisu Škoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volant nevypadá ošahaný, ale brzdový pedál vypadá, že je nový a nedávno měněný. Ten nápis o rozvodech je čerstvě napsaný (přes dva roky by vypadal jinak). Viděl bych to na zase jedno další šméčko alá Prague

Schválně se tam podívej, projet Tě nechají, je to autobazar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemo.x děkují ;)

To je super dát na prodej auto a nedát originál fotky, ale upravené, už proto se mi to nelíbí...

 

Jinak kluci a nenapadlo Vás, že by to mohlo být pár let garažované, že s tím nikdo nejezdil a neměl to srdce to prodat? Já vím možná uvažuju jinak, ale můj děda si kdysi dávno takto koupil Felicii :) A hodně z nás tady je, co by jen tak svého Supa neprodali a radši aby jim stál v garáži než aby ho měl nějaký idiot... 

 

Bája

Editováno: , autor: Bajuszka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen malinko nechápu proč u 2.8 byl vymenen rozvod v 71tis..... a prevence....tomu neveřim.

 

Já ted prodal resuscitovanou edici co sem mel a už lítá v přerově...6 dní a byl pryč.

http://www.sbazar.cz/V6TdiService/detail/7417154-skoda-superb-edition-100prodam-vyse-uvedene-kompletne

Editováno: , autor: Satas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...