Přejít na obsah

Kost stabilizátoru


Host aka

Doporučené příspěvky

Chci se zeptat, zda je mi zde podle obrázku někdo schopen říci, zda se jedná o originální díl, či nějaký šmejd (napodobeninu)?

V jedné nejmenované prodejně se zakoupil toto...

post-27-1157297900.jpg

Editováno: , autor: aka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, je to z 2R. jak jsem na ně měl ze začátku dobrý názor, tak za poslední dobu od toho upouštím. Cokoliv tam člověk kupuje, musí si to dobře ohlídat. Jsou shopni člověku podstrčit při párových dílech každý od jiného výrobce apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a co jako ta šipka má znamenat??Nic tam nevidím.Může to být jen nálitek z formy

když se k té šipce pečlivě podíváš, tak zjistíš, že v tom očku je ten plast zlomený, prostě tu ruplo a někam odlétl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dnes jsem dal auto (Octu r.v 98 1.9Tdi) na rampu,protože mi na nerovnostech pořád něco bouchá na přední nápravě.Na STK mi technik řekl,že tam nic není co by to mohlo dělat,ale já jsem se ještě díval na kosti stabiků a připadaj mi jako nedotažené nebo tam něco chybí.Přikládám obrazek jak to vypadá.Tak se chci zeptat jestli to tak má být.Mám to tak na obou stranách.Dík za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem dal auto (Octu r.v 98 1.9Tdi) na rampu,protože mi na nerovnostech pořád něco bouchá na přední nápravě.Na STK mi technik řekl,že tam nic není co by to mohlo dělat,ale já jsem se ještě díval na kosti stabiků a připadaj mi jako nedotažené nebo tam něco chybí.Přikládám obrazek jak to vypadá.Tak se chci zeptat jestli to tak má být.Mám to tak na obou stranách.Dík za radu.

Na 90% jsou to silenbloky predniho stabilizatoru.Me to delalo taky a po vymene pohoda.Je klid a hlavne prestali i hazet kotouce,ktere se sjeli do rovna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten šroub na tom obrázku už víc nejde dotáhnout.Takže tam zůstává mezera.Tak nevím jestli to tak má bejt.... :unsure:

Ten šroub je OK. Osazení šroubu je větší než šířka pouzdra kosti.

MK

PS: Ještě k buchání. Měnil jsem jako každý kosti a gumová uložení předního stabilizátoru. Došlo ke zlepšení. Koncem srpna jsem ještě vyměnil komplet přední ramena ( mám najeto 168tisíc ). Sehnal jsem přes známého 2ks od Febi za 2200 ( nerozlišuje se L / P ) a cena byla prakticky stejná jako kdybych vyměnil jen silenbloky. Hotové jsem to měl za 2h. Mám 17", 225x45x17, snížení -60/-40 a je klid. Žádné bouchání. Podezřívám, že to mlácení bylo hlavně díky zadnímu uložení předního ramene. Přál bych Vám vidět v jakém bylo stavu. V porovnání s novým mizérie :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem dal auto (Octu r.v 98 1.9Tdi) na rampu,protože mi na nerovnostech pořád něco bouchá na přední nápravě.Na STK mi technik řekl,že tam nic není co by to mohlo dělat,ale já jsem se ještě díval na kosti stabiků a připadaj mi jako nedotažené nebo tam něco chybí.Přikládám obrazek jak to vypadá.Tak se chci zeptat jestli to tak má být.Mám to tak na obou stranách.Dík za radu.

Prvním příznakem bouchání jsou vždy zpravidla pryžová lůžka stabilizátoru

6J0 411 314R stojí asi 200Kč. Jsou dvě. U staršího modelu asi do 2001 musíš vyměnit i držáky 6J0 41 336D asi za 280 kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě to má sedět až na doraz, díval jsem se na sví B)

Tak to jsem s toho jelen... :( .Někdo říká,že to má dotáhlé na doraz a druhej,že je to podle toho obrázku O.K.Mě se zdá,že to má bejt dotáhlé až na konec.Přece tam nebude tak velká mezera.Tou kostí na tom spodním šroubu jde pohybovat dopředu a do zadu.Ale pryžová lůžka stabilizátoru vyměnín raději taky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

galaher napsal:
michal9 napsal:
Určitě to má sedět až na doraz, díval jsem se na sví B)

Tak to jsem s toho jelen... :( .Někdo říká,že to má dotáhlé na doraz a druhej,že je to podle toho obrázku O.K.Mě se zdá,že to má bejt dotáhlé až na konec.Přece tam nebude tak velká mezera.Tou kostí na tom spodním šroubu jde pohybovat dopředu a do zadu.Ale pryžová lůžka stabilizátoru vyměnín raději taky. :)

z takové prkotiny nebuď jelínek -_-

Ten šroub ani víc dotáhnout nepůjde. Je totiž utažený jen tolik, kolik mu dovolí rozpěrná trubka v silentbloku. Podívej se, jak vypadá z druhé strany! Vidíš tu rozpěrku??? Pokud ti jde s kosticí hýbat do předu a do zadu, je silentblok totálně v háji! tečka...

 

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...