Přejít na obsah

spací úprava okty liftback


Tomek7

Doporučené příspěvky

Ahoj, uvažovali nebo realizovali jste někdo spací úpravu v Oktajdě II liftback ?

Trochu jsem nad tím podumal, možná by stačilo vyndat dekl z kufru, sklopit sedačky a vyrovnat výškový rozdíl nějakou vycpávkou (molitan, matrace apod.), případně nějaké vylepšení jednoduchou dřevěnou konstrukcí.

Na větší úpravy jako vyrábění ocelové konstrukce bych si netroufl ... 

Tom

Editováno: , autor: Tomek7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, spali jsme takhle už v OI.

Kufr jsem vyrovnal 10cm deskou z extrudovaného polystyrenu (je pevnější a nedrolí se), někam jsme odstrčili plato a bylo.

Pod sebou jsme měli karimatky a na nouzové přespání to stačilo...

Polystyren jsem měl na dvě části, řezal jsem ho horkým drátem. Bohužel by asi do OII nepasoval.

Editováno: , autor: milos_s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj, já používal ve své Oktávce 1 právě tu "dřevěnou konstrukci", pobytou sololitem a potaženou kobercem. Dalo se to pak vozit i jako regulerní dno kufru, kde se na první pohled nepoznalo, že tam nepatří. Je to ale určitě váhově těžší než to řešení polystyrenem. Teď mám čerstvě Oktávii 2 a zkoušel jsem tam to dno dát. Po drobné úpravě šířky bude pasovat taky, ale inženýři Škodovky už úplně nevychytali zarovnání toho hloupého prahu u sedaček a sklopené sedačky. Je tam drobný schodek asi 1 cm, u starší Oktávky to sedělo parádně. Nedá se nic dělat, karimatka a deka to snad vyřeší v pohodě :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...