Přejít na obsah

Podzimní sraz 2014 na Bystřičce


vick

Doporučené příspěvky

Pánové a dámy máme menší presung v chatkách .... čili je nás už hodně ... napíšu to takhle ....

 

aktuálně mi chybí ubytovat tři páry + draka / pokud se dají páry do kupy tak zbývá uz jen drak

 

 

 

CHATA 1 - 3/4 Rodinka
CHATA 2 - 4/4 Rodinka
CHATA 3 - 3/4 Rodinka
CHATA 4 - 4/4 MIX
CHATA 5 - 2/4 PÁR
CHATA 6 - 2/4 PÁR
CHATA 7 - 4/4 MIX
CHATA 8 - 2/4 PAR
CHATA 9 - 2/4 PAR
CHATA 10 - 2/4 MIX
CHATA 11 - 2/4 PAR

CHATA 1 MALA - PAR 2/2
CHATA 2 MALA - PAR 2/2
CHATA 3 MALA - PAR 2/2

 

 

z aktuálního seznamu mi chybí ubytovat jeste 3 PÁRY což neni takový problém,ale musí dotyčné páry stím souhlasit a nejlépe se domluvit spolu a pak me napsat ze souhlasi se společnou chatkou ... Přecijenom ta chatka je jen na vyspání večer tak snad stim nebude problém ....

 

Takže je tu nějaký pár který by se snesl s jiným v chatce ? Tato otázka je na Drizzy,Majkl sup 23,Lanny,Ghostbuster,Laam,Majo777,Šťastnej Krtek,Radim Kapica

 

Akorát problem je jeste pač mi bylo napsano přes FB ne přímo od draka že Drak z Okurkova chce jet taky akorát neni už chatka nebo by se to muselo jeste jinak prekombinovat.

Editováno: , autor: Airman64
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, přihlašují nás tedy oficiálně, ale bohužel již bez supa. Dojedeme hlavně kvůli lidem, které zname z předchozích srazu a rádi bychom s nimi pokecali a poznali nové členy. V čem dojedem je dle mého názoru úplně jedno... Chatrč si klidně zajistíme jinde.

Editováno: , autor: Drak z Okurkova
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Draku,

zkuste kdyžtak tento kemp http://www.camping-pension-bystricka.com/page1.php

Je to kemp, kterým se projíždí do Chatové osady, ve které budeme my. ;) Jinak kemp vlastní Holanďané, tak proto tak trošku zmatené stránky a v cizím jazyce. Naši byli v tom kempu několikrát ubytování, jak na Bystřičku jezdili za náma na tábor. :)

 

Bája

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau Draku mrzi mě to ubytování ale neudělám stím nic pač je hodně zájemců a málo lůžek ... Ale jak píše Bája stim kempem vedle by to bylo ideální je snad 150 metrů od toho kempu kde mame chatky akorát je třeba si tam zavolat už sám a domluvit si to...

 

 

 

Pokud by nekdo uz treba ted nevedel ze nepojede z rodinných či jakýchkoliv důvodů tak at me napíse soukromou zprávu a nenchává to na poslední chvíli ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...