Přejít na obsah

Nový ROOMSTER II


Jairo

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Aktuální informace od L.Vlčka, šéfa ŠA ČR:
 

 

Dobrý den, prosím Vás, uvažujeme o koupi vozu do rodiny. Prozraďte podrobnosti o modelu Roomster který má přijít na trh? Bude jako Caddy? Nebo touran? Prosím o co nejvíce informaci které můžete "prozradit" DěkujiRoman K.

 

Dobrý den, Romane, nástupce modelu Roomster přijde na trh v průběhu roku 2016 a bude nabízen jak v osobní, tak v užitkové verzi. Bude vyráběn v kooperaci s Volkswagen užitkové vozy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Výroba ukončena asi není protože ten můj se někde fláká:D Někde jsem četl že konec výroby je 22KT někde ale 18KT. Tak jako tak již na konci ledna šlo objednávat špatně, resp. prodejce který měl předobjednávku mohl hýbat s konfigurací jinak jedině skladovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výroba ještě neskončila, ale už je celá kapacita "prodaná". V úvozovkách proto, že spoustu Roomsterů objednali prodejci na sklad. Kdo chce dnes Roomstera, musí obvolat autosalony a najít něco co se mu bude vyhovovat. Objednávka auta na přání už není možná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Společnost vždycky plně docení něco nebo někoho, teprve když o něj přijde. Myslím že tento pocit bude brzo pronásledovat hodně lidí co mají nebo měli Rooma, prodali nebo prodají ho - a nebudou si moct koupit následovníka v podobný třídě... Buď budou muset sáhnout po fábuli v kombíku, nebo až do oktávky, v případě potřeby ještě většího a variabilnějšího objemu pak až daleko do segmentu dodávek - po "Káďourovi" ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to já teda jo, plánuji obdarování roomsterem někoho jiného a s koncernem se po 10ti letech rozloučím. Podle mě když je špatnej výrobek (a tím teď nemyslím roomstera) tak prostě se vyplatí si ho nepořizovat a pořídit si lepší i když dražší. Dát najevo, že když to budou ojebávat tak to nikdo nebude kupovat. Vždyť v německu jde VW ke dnu a v Británii a Číně jsou škodovky oblíbenější. Svědčí to o tom že koncernu narostl nosánek a myslel si jak nás ochčije MQB a "renaultizací", ale zdá se že se přepočítal a nejsem v tom sám kdo se odvrací od koncernu. Pár firem které jsem navštívil nedají dopustit třeba na Dáčii Duster, protože jako firemní čtyřkolku do terénu za lepší prachy neseženou a prý je to držák, že nebyl ještě nikdy v servise. Potom Suzuki Grand Vitara, říká se že po 250 tisících končí, ale to auto zvládne mnohem víc než Yetina. Yettyho si firmy půjčují jen z prestiže na "operativní leasing", asi to má nějaký důvod. A spoustu lidí z významných pozic vidím jezdit buď v Kii Ceed na LPG z výroby a nebo Hjundé v kombíku. Kdepak, v koncernu nevidím budoucnost a měl by se nad sebou zamyslet.

* dodám opravu na O2 po 2měsících... přední světlomety začli problikávat, moc tenký drátek, oprava nahrazením drátu s větším průřezem, ale jen v porouchané části.

* jiná O2, porucha čidla otáčení klikové hřídele, no sakra, rozebrat půlku auta protože pod ten mezichladič nebo co se nedá dostat ani úzkejma klešťama. Nebo sundání sání kvůli AGR. No vzpoměl jsem si na Lakatoše, ani Óčko nenasadíš!!!!

* jiná O2, po 250tKm výměna motoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď budou muset sáhnout po fábuli v kombíku, nebo až do oktávky, v případě potřeby ještě většího a variabilnějšího objemu pak až daleko do segmentu dodávek - po "Káďourovi" ...

ono stačí, když prostě sáhnou ke konkurenci ... tam určitě najdou, co hledají.. podobně to dopadlo s  Feldou PickUp .. dopadne to i s Roomsterem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...