Jump to content

Nový ROOMSTER II


Jairo
 Share

Recommended Posts

Jenže tohle je přebastlený Touran a když se podíváte na Mission Laurin nebo předchozí studii, je asi jasné kam se bude vzhled ubírat. I ze Škodovky šly několikrát informace, že prodejně vzhled Roomsteru ublížil, takže podobné "kontroverze" jako u Roomsteru, Fabie II nebo Octavie II FL čekat nemůžem.

Link to comment
Share on other sites

Myslel určite FL ;)

Čo sa týka vzhľadu súčasnej generácie, tak súhlasím, že sú aj krajšie autá, ale práve tvary a výnimočnosť rooma zaujala aj mňa, tak ho vlastním :)

A jedno je isté, že toto auto si určite nikto nepomýli s iným.. :palec2:

Link to comment
Share on other sites

Vám se asi vzhled líbí, když jste si to auto koupili. Škoda si ale asi myslí, že by si jich s jiným vzhledem koupili lidi víc. Zatím je myslím Kabaň víc než dobrý. Facelift FII a R se povedl, Laurin taky. Zajímalo by mě, kolik toho stihl ještě udělat na SIIC.

Link to comment
Share on other sites

No, moje 1/2 už se nechala slyšet, že Room by se měl když ne napřesrok, tak ve 2013 prodat dokud ještě má nějakou cenu a že by se mělo koupit něco lepšího, minimálně Oktáva, že si připadá jak hroznej exot, když někam přijedem a ona vylejzá z "dodávky"... Bohužel, je to pouze ženská a nechápe pojem "MULTI PURPOSE VEHICLE".... Ale to že "celebrity" jezdí v "ofrouďáku" i do divadla, to je v pořádku...

Link to comment
Share on other sites

Jo - jenže kdybych "se nezabetonoval na modrý" a netrval na Roomu, ona by si vybrala francouzskou zmrdku Scénika. A Scénik asi není MPV... O kvalitě francků vím svoje - tam kvalitní znamená, že auto je schopný vyjet z autosalónu na ulici a dojet s kupcem domů... Zbytek už je vina chyb v používání... lollollollol

Mně je dost u prdele to, že Room vypadá jak sbastlenej ve stodole z čumáku fábule a zadku čehosi non-identify - pro mne je důležitý, aby mne dovezl tam kam potřebuju - plus aby pobral všecky a všecko, co chci vzít s sebou... A aby to bylo dost rychle a bezpečně - i ve smyslu spolehlivosti.

Edited by Ekkar_z_Bastlírny
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Podle týdeníku Ekonom, bude koncit vyroba R ve Vrchlabí ja jare 2015, kdy se ma dovyrobit poslednich 15kks. Pak uz asi nebude, jelikoz je nas malo, kdo ho kupujem. Ale tak jako se vsim to muze ve finale byt uplne jinak.

Týdeníku Ekonom zřejmě vůbec nevadí, že v té době by měl Roomster 9 let, na "jaře" by ve výběhovém období stihli vyrobit produkci za půl roku. Zcela pomíjí fakt, že ve Vrchlabí se mnohem dřív než v roce 2015 budou vyrábět jenom komponenty..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...