Přejít na obsah

Tradiční předvánoční posezení na PLZEŇCE U ANDĚLA SUPÍ SPOLEČNOSTI V PÁTEK 12.XII.2014


Lanny

Doporučené příspěvky

Pěkné pozdravení celé naší SUPÍ BANDĚ. Jelikož jsem nevědomky dal tuto pozvánku do nesprávného vlákna, tak se to snažím napravit a přepisuji to i sem do srazů.  Pochopitelně, že budu sledovat obě vlákna, kdyby se někdo přihlásil do toho druhého. Ale myslím si, že ve své podstatě jsou přihlášky de facto uzavřené, resp. z valné části jsou SUPÁCI již nahlášeni, ale zatím se meze nekladou. Chtěl bych uzavřít závazné přihlášky do 24.XI.t.r.,abych mohl případně korigovat s vedením Plzeňky reservaci. Ale mnoho toho už asi nepůjde. 

 

                        pro neznalé odkaz: http://www.restauraceandel.cz/

 

Tradiční předvánoční posezení na oblíbené Plzeňce se koná v pátek 12.prosince 2014 od 18:00 hod.

 

Do dnešního dne registruji tyto závazné přihlášky:

 

Ace Ventura - Jára                                    1+1 potvrzena účast 

Doktorone - Štěpán                                   1 - U Štěpána jasná páka!

Passport - David                                        1+1 tak přeci jen s partnerkou-potvrdil telefonicky

Vrbicek                                                       1+1 potvrzeno

Drizzy                                                          1 -  předpokládám, že rovněž loženo

Nemo.x - Milan                                           1 -  Milan je nějak ve fofru, ale určitě dorazí - musí!

Akire1                                                          1

MarkusV                                                      1 -  Markus potvrdil přes Davida - Passporta

JohanJFV                                                    1+1 - Johan potvrdil telefonicky

Majkl sup 23                                                1+1 - Majkl potvrzeno

Má maličkost                                               1 -  málem bych na sebe zapomněl

 

Doufám, že jsem na nikoho nezapomněl. 

 

Pěkné pozdravení celé naší SUPÍ BANDĚ! Hoši, už se to pomalu blíží a tak prosím o upřesnění u těch, kteří zatím nevěděli zda přijdou sami, či se svými polovičkami a zároveň chci popohnat opozdilce. Dnes t.j. 25/XII/2014 se na Plzeňku nedostanu, takže ještě máte trochu času - bando!

:kol-27:  :kol-24:  :gunners3: 

 

Tak reservace potvrzena a upřesněna. Stůl by měl být stejný jako v r. 2011, kdy jsme tam tuto naši předvánoční slezinu měli poprvé a bylo vše O.K.. Takže už za 15 dní se uvidíme! Těším se a Vy všichni snad také. 

                                               Pátek 12.prosince 2014 od 18:00 Plzeňka Anděl

                                                     :kol-99:  :palec2:  -_-  :band

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatím se mi Víťa znovu neozval, pošlu mu SZ, případně smsku a uvidíme. Taky mne to původně překvapilo, ale vysvětlil jsem si to tím, že asi na to datum má něco tady u nás? No uvidíme. Myslím, že by jsme jej všichni rádi viděli, ale asi rozhodně kvůli pivnímu posezení se nebude trmácet takovou dálku.  :gunners3: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj SUPÍ BANDO! Tak, dnes večer uzavírám přihlášky na naše předvánoční posezení tak, jak budou tady dané. Ještě se pokusím spojit v Vickem - Víťou, dlouho tady nebyl a tak vůbec nevím co s ním je. Honzíku a spol, Vy o něm nic nevíte? Původně mi psal že mi dá vědět závazně do 14ti dnů a je to hafo přes, tak nevím co se s ním děje. 

 

Jinak to vypadá, že se možná sejdeme i o něco dříve - Johan navrhoval již 17:00 hod., tak uvidím, každopádně bych to sem napsal. Zatím ofiko platí to od 18:00 hod..

 

Tak už všichni začněte shánět "dárečky" pro své nejbližší a také pro své "supí miláčky"! Mějte se fajn  :gunners3: 

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vrbicek: to je dobře, kdo se bojí nesmí do lesa. Bude to určitě fajn celý víkend na relax!  :kol-28:

 

Tak jsem před malou chvilkou uzavřel seznam přihlášených účastníků a během odpoledne to upřesním s vedením Plzeňky. Už se to pěkně blíží, ono ostatně vše nějak najednou letí, to je holt ten předvánoční mumraj a shon. Ale my si to pěkně užijeme. Jinak jsem zaregistroval, že Brno nechce zůstat pozadu, tak si to hoši také pěkně užijte!

 

Pěkné pozdravení celé naší SUPÍ BANDĚ a jak Víťa vždy neopomene "OPATRUJTE SE HOŠI" 

Editováno: , autor: Lanny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky všem, tak cca před hoďkou, jsem se šéfem Plzeňky p. Nižníkem, upřesnil počty osob a zároveň mám potvrzeno, že budeme mít stejný stůl jako v r. 2011. Myslím, že to bude vše v pohodě jako tehdy. Ta konstelace u zdroje dobrého jídla a pití je myslím pro mnohé z nás motivující - viď Johane? Už se těšíš na tataráčka?

Bando, už jen de facto 15 dní a nastane to! Těšíte se? Já určitě mooc! Mějte se všichni moc fajn a na viděnou

                                                                             v pátek 12.prosince 2014

                                                                               :kol-24:  :kol-35:  :kol-99:

To Doktorone: Měl by jsi to upřesnit, jinak to víš, já jsem starej dědek a tak s těmi moderními vymoženostmi jsem občas na štíru. Zkoušel jsem to najít na face, ale nějak mi to nešlo, když tak "dědkovi" pošli nějakej odkaz či nápovědu, třeba do SZ. No jak uznáš. Díky Karel :kol-47:  :gunners3: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Ace Ventura: Chlape co je s Tebou? Měl jsem v háji tefon a tak nemám některá čísla, ale to Tvoje si musím najít v compu.

Járo, dej o sobě vědět i když je mi jasné, že máš momentálně asi plnou hlavu jiných věcí! Mějte se oba moc fajn a buď cinkni, či dej zprávu! Karel :gunners3: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Štěpáne nemusíš, včera jsem s Járou mluvil a je O.K., jen má trochu víc starostí v práci a vůbec. Však Ty to také znáš, je poměrně čerstvý ženáč, tak to je náročné! :kol-32:  :kol-28: 

 

Milá SUPÍ BANDO, tak Vás mám předně pozdravovat od Ace Ventury - Járy, omlouvá se, má v poslední době dost starostí, ale jinak si myslím, že je v pohodě a svoji účast i s paní potvrdil.  :kol-24: Už je to na dostřel, za 14 dní to vypukne!  :kol-35:  :gunners3: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...