Přejít na obsah

Zamovolne zapnutie dialkovych svetiel


dj-rapid

Doporučené příspěvky

Zdravim pani, od vcera mi zacali blbnut svetla a to ze mam xenony a pri prepnuti packy na dialkove raz isli a potom nie a teraz je to uz v takom stadiou, ze mi stale svietia dialkove a nemozem ich nijak vypnut aj ked je packa v polohe stretávacích. Najpravdepodobnejsie bude problem v packe, no ja mam len otazku ci ste to uz niekto opravovali. Najjednoduchsie by bolo kupit packu a vymenit, no teraz pred vianocami by som to chcel radsej vyriesit bez kupi novej packy za 100 euri. SuperB 1, tempomat , 2,8   2002.    Dakujem za odpovede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně to samé se mě stalo, dálková světla svítily pořád a nešla vypnout. Po rozdělání páčky jsem zjistil, že je spečená taková ta plastová pacička co odtláčí  kontakt, tudíž byl kontakt pořád spojen, proto to furt svítilo. Nechtělo se mě to řešit a hlavně jsem na to neměl čas, tak jsem koupil novou páčku.

post-9015-0-57456600-1419363955_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...