Přejít na obsah

FIII - sleva %


svsv

Doporučené příspěvky

Nejde využít možnost slevu 30tis na financování a k tomu úvěr bez navýšení.. Je to buď to a nebo to.. Tudíž kdyby ti dal bez navýšení, tak nemůže udělat mínus 30tis.. A obráceně.. Tudíž se stačí podivat na nabídku od prodejce na úvěr, že tam je úrok nějaký a neni tam 0..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak drobná korekce auto bez škofinu 330 333 Kč se škofinem 300 333 Kč, 70 procent akontace 210 233 Kč splátka uvěru 3123 Kč x 12 x 3 roky + měsíční pojištění ( hav+ pov+ sklo + gab ) 700 Kč x 12 x 3 roky

tak můžet počítat jak jim to vrátím, respektive jak to výjde

někdo se ptal na úrok a ten je psán 15 procent

jinak ty splátky vyjdou na 112428 Kč + 210 233 Kč = 322 661 Kč ( bez pojištění) jen cena vozidla - chápete ???? :kol-27: :kol-27: :kol-27: :kol-27:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě to nabízeli taky, ale nakonec jsem do toho nešel a vzal to hotově, protože ta cena 300 tis. je na faktuře a na tu cenu je pojištěné i auto (GAP). Pokud se nic nestane tak je ok, ale když nedej bože auto ukradnou tak pojišťovna zaplatí těch 300 tis. Ale ty za to auto zaplatíš 322 tis. Takhle mi to potvrdil i prodejce. Ale chápu když to někdo nemá hotově tak stejně platí úroky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo chlapáci souhlasím s Vámi, je to jasný, že když máš hotovost, tak to tam položíš, já ji mám, ale jdu do toho přes škofin, alespoň si to vyzkouším

...doplatek tam žádný není,......věřím, že gab nebude využit, ale furt lepší 300 než nula.

....taky jsem se rozmýšlel, zda raději nezaplatit hotovost,ale nějak zvítězila inovace bez legrace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem to mohl zacálovat cash a nakonec se nechal ukecat na 2/3 hotově a 1/3 Škofin. POV+HAV+GAP na dva roky vystaráno - nechtělo se mi kolem toho běhat a shánět, kde co jak za kolik. Možná na tom tratím, ale takhle to pro mě bylo jednodušší...

PS: je to GAP jako "mezera, díra" ne GAB. Gab by mohl být tak leda gáblík... :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK GAP, jo říkal jsem si to stejně jako ty, možná že by mi cenu v pojišťovně udělali lepší, ale nechtělo se mi to taky řešit, takhle to mám od jednoho prodejce, zároveň ode mě vykoupí F I combi v den co si půjdu pro nové, tak že komplexnost byla na místě a usnadnila mi rozohodování, jediný co mi přišlo nadstandartní, tak je že mi v den žádosti o koupi nového vozu dali písemně cenu na staré auto, kdy tu cenu mi vyplatí až nové auto bude připraveno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co kdyz te nekdo naboura nebo tak. Sice to nechas opravit, ale cena puvodni fabci klesne (zamlcet, priznat?). Nebo co kdyz budes mit viditelne poškození, nekdo te treba lehce odre. Jak by se to pak resilo? Ponizili by ti vykupni cenu? Jake jsou tam podminky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem tak chtěl vloni koupit Roomstra, a nechat jim FI elegance, 2004, klima.....atd. Poslal jsem vin a aniž by viděli auto (vymazlenka, která se prodala přes 80, já nakonec dostal v ESA 55) nabídli protiúčtem pevnou cenu 40Tkč. S čímž jsem samozřejmně nesouhlasil. Tož tak asi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...