Přejít na obsah

FIII - sleva %


svsv

Doporučené příspěvky

Ono ten směšný karbon v Monte Carlu vypadá jak dost blbá parodie. Kdyby tam dali kvalitní fólii, udělali by dobře, ale takovouhle hrůzu jsem si lepil na auto před deseti lety. Mě se jinak MC moc líbí, jen mě mrzí, že to vychází ze sociální výbavy. Když už něco extra, proč to nevychází ze Style? Je plno lidí, co nelituje dát za fabii více jak 400t.

Přijde mi ujetý, že základní Style je výbavou o dost dál jak to MC.

Přijde mi rozumnější si koupit Style a časem sehnat těch pár doplňků, než koupit drahou MC a ještě do ní nacpat dalších 100t

 

Tak jako, já jsem tu folii resp. dekor na živo neviděl, tak nemohu soudit do detailu... Navíc mi přijde výměna nebo doplnění nárazníků, prahy, sedadla, volant atd. v kůži jako domontáž docela zbytečný zásah....

 

Každá má na sociální verzi jiné měřítko, ale 301 400,- beze slevy Ambition Combi TSI66kw, centrál, dálkáč, klima, kožený paket a el. vyhř. zrcátka si myslím že není úplně špatná výbava... A ceníkovka je jen imaginární číslo... Nevím jak ostatní ale dnes nám složily z kamionu Style, combi, tsi 66, bílá moon + bluetooth, výhřevy sedadel, střešní nosič černý, plnoh. rezerva... ceník 341 900,- faktura 292 800,- s DPH... jako myslím že v pohodě celkem.... Kdo chce může si připlatit kdo nechce nepřiplatí...

Dovedu si představit i zákazníka kdo chce mít krásný venek a koupí MC nebo třeba nás kterým o ten design nešlo a preferovali jsme výbavu... I přesto když jsme nad MC hodně uvažovali tak argument že by si z nás někdo utahoval nebyl na pořadu dne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta sleva je dost velká. Já jako zaměstnanec této firmy mám slevu asi 8-11%. Já mám teď objednanou Style za 394000,- na operativní za 3950,- včetně pojistky a po roce ji můžu odkoupit za 290t, což je výhodnější než nákup jako zaměstnanec.

Jinak ta Fabie o které je tu zmínka, tak si myslím, že to je hodně základní výbava. Nic co za to stojí.

Editováno: , autor: Losky83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci říct že ti nevěřím, ale jaký důkaz jsi sem dal ? první scan je jenom pod čarou napsaná tužkou nějaká částka - takže nic. Na druhém scanu zase není nic, vše nějak prázdné, je tam ceníková cena umístěná na zvláštním místě a dole znova ta konečná částka, o dost větším fontem a neobvyklou barvou - co je divný, tak je tam narušený ohraničený - ale už jsem viděl hodně excelovských souborů, kde na to člověk kašle, takže klidně můžu připustit, že prodejce neumí vůbec z excelem...

Co tomu ještě nepřidá, ve vlákně kde se píše o % kolik kdo dostal slevu, jsi napsal, že jsi auto objednával 15.9.2015 na druhém scanu je 1.9.2015 - jedná se nejspíš o scan závazné objednávky...

Editováno: , autor: Rypicong
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu...v datumech mám bordel.. (závazně objednáno 1.9.2015) dodací lhůta byla cca 1.5 měsíce s tím že překonfigurovali auto co měli mít na sklad... A ano jedná se o závaznou objednávku... Nevídím v tom ale problém.....

Jestli myslíš ten chlívek u té červené ceny tak ten mě praštil do očí už když mi to poprvé poslal prodejce... Ale, jak říkám kluci mi je to fuk... klidně mi nevěřte :-) já z toho neumřu :-D Jsem rád za kolik jsme auto koupili... a že prodejci vyšlo to co na Fabuli nasadil...

 

Auto přijelo dneska... v sobotu ho vyzvedávám a konečnou fakturu dostanu asi v Sobotu... můžu jí sem hodit... Pokud Vás to bude zajímat ale nutit Vám to nemůžu...

Upřímně... nebudu tvrdit že jsem nevyužil svých konexí, ale zároveň jsem kolem toho běhal jako debil... Na firmě (byť se nejedná o náplň mé práce) mám ročně možnost starat se o nákup aut pro zaměstnance... Ročně jsem ale an firmu neobjednával více než 3 auta... Sem tam se do toho vetnul třeba kamarád s jedním autem atd...  takže celkem 4 max 5 aut... Jako podle mě na těch autech musí mít dost peněz... (základní marže, bonusy, zpětný bonus, bonus za splněný plán...) občas se mi poštěstí a můžu si koupit nějaký doplněk do auta zdarma... naposledy to byl držák na tablet mezi šprušle hlavové opěrky...
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, to je v podstate firemný nákup.. 
Bežná zľava pre súkromnú osobu je ďaleko nižšia, rovnako zamestnanecké zľavy ako tu už bolo spomenuté. Dokonca ak sa kombinuje nákup spolu s výhodným financovaním, tak ani zamestnanecká zľava nie je uznaná v plnej výške. Takže operovať tu potom nákupom skrytým za nejaký fleetový nákup  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš bych to řekl takhle... Prodejce když věděl že jsem mu tam za poslední roky přinesl několik aut měl dobrou motivaci se hodně snažit... Pak otočit nabídku u ostatních autosalonů přinést to zpět a bylo to...(tam už se pak jednalo o jednotlivé tisíce a doplňky zdarma)

 

Podle prodejce, firemní fleetovou slevu, použít na RČ NELZE...  (cílová skupina firma a výše slevy "podpory" nelze na RČ podle ŠA) nicméně některé výhody kombinovat lze a některé ne... Koruna ke koruně a tato cena byla na světě...

 

Nehledejte v tom nic převratného... Prostě se jen upřímně divím z Vaší reakce...
 

Skoro se dá říct že kdybych si na tom založil business by to taky bylo zajímavé... :-D

 

Editováno: , autor: Pro_man
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...