Přejít na obsah

FIII - sleva %


svsv

Doporučené příspěvky

Tak ja se s pokecem behem servisky dostal z cca 415 konfiguratorovych na cca 402. Takze cca jen 3.6%:(. A pak klasika skofin a protiucet -30000. S akontaci jen za auto cca 70000 (FII Sport 2008 165 tis, 2x odreno, opraveno z HAV). => Mesicne cca 7000 -7500 (zalezi jeste na verzi pojistky). Takze zatim premyslime zda rok nepockat a nedosporit vic na akontaci. Pro nakup ted: suskanda o ruseni 1.2 TSI 81 zrusi ci vse opet zdrazi. Duvod nekupovat ted: riziko je ze manzelka pristi rok nenastoupi po 2 letech rodicaku do prace a zustane rok jeste doma (nebo nebude dedeckovske hlidani ci stridavy Home office 2 dny ja/ 3 zena) a pak rozpocet zchudne o cely rodicak:( ci cast 2xIT platu skonci za hlidani.

Editováno: , autor: lumirnavrat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za tu F2 vám nabídli jen 70000? :( A jaká motorizace a výbava? Já mám taky F2 combi sport 1.4i 154000 najeto, 16", výbava s climatronicem a myslel jsem si že alespoň kolem 100 000 bych mohl udat, teď si mě docela vystrašil. Na bazarech na internetu za to chtějí klidně 120 000... Sorry za OT

Ta sleva je celkem nízká poptal bych se i jinde, já měl slevu korporátní takže jsem neváhal a ještě dokud má F2 alespoň nějakou hodnotu tak jsem neodolal a objednal. Ale chtěl jsem F2 prodat sám a nakonec ji chce otec, tak nevím co po něm teda budu chtít :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni to kombi. Detail je v mem podpisu. V bazarech na netu podobne nachazil kolem 100 000. A v akcnich cenach pod 100. Takze mi to prijde adekvatni. Vim ze protiucet neni nejvyhodnejsi, ale pro me znamena. Ze jedno auto privezu a druhe odvezu. A nemusim resit prodej (neprustrelnou smlouvu), mezidobi bez auta, akontaci apod.

 

Otec v listopadu dostal za F1 combi ambiente (skladovku) koupenou listopad 2007 (2x tuknuty zadek) 36000 na protiucet

.

Tech 7000 mesicne vypada hodne, ale i tak bych mel byt v plusu. IT obor je holt v tom vyhoda. Zvlast, kdyz ted se tady pretahuji firmy. Manzelka je taky IT vyvojar, takze spis ze by nesla do prace neni ze by prace nebyla, ale ze by se tak rozhodla:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem dával na protiúčet, ta moje šla hned pryč dceři majitele jiného Škodahausu. Já jsem byl tedy s nižší cenou smířen a za ty starosti s prodejem mi těch pár peněz navíc nestálo. Prostě přijet starým a odjet novým je paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 36 minutami, MilanHos napsal:

-30 000 za úvěr to dorovná no

U mě třeba vycházel lépe předplacený servis. Dával jsem 40% akontaci a zbytek ze 400tis. na 5 let úvěr. Byl tam mnohem lepší úrok než při 30tis. slevě. Ale jinak jsem dostal slušnou slevu, záruku mobility a hlavně sadu zimních kol a ještě něco. Čím víc dealerů v okolí máte, tím líp. Vyplatilo se mi je všechny navštívit a pak porovnávat a mít v ruce něco s čím jde vyjednávat. I když určitě líp se dává sleva z fabie v plné výbavě než z té v základu. Jinak jsem měl taky F1 2003 a prodal jsem si ji sám líp, než kdybych ji tam nechal na protiucet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já byl bohužel odkázán na jediný salon skrz firmu, ale když jsem i přes velmi blízké známé v jiném salonu zjišťoval co by se dalo získat tak jsem dostal odpověď že je o Fabii takový zájem že mají zakázáno dávat víc než standard kolem 3%. (září 2016) V tom konkrétním taky spíš než procenta dávají výbavu zdarma, ale v tomto období by to prý složitě objajovali. Dostal bych se na pomyslných 5% max

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem kupoval v září a vyloženě sleva na auto se jim moc dávat nechtěla, ale příplatková výbava nebo ty kola apod. S tím už byli většinou v pohodě. Když jsem si to spočítal, tak to dohromady bylo nějaký 25-30tis. Podle toho za kolik by člověk koupil tu sadu zimních kol na diskach. Akorát beztak co jsem dostal slevu tak jsem zpětné utratil za zamykání zpátečky a pískování skel :D a taky střešní nosiče a byl jsem na ceně co jsem začínal 

 

Co jsem třeba byl u dealera kde firma nakupuje auta, tak tam se moc nevytáhli a lepší podmínky jsem si vyběhal sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 hour ago, Alma said:

můžete jen tak pro zajímavost upřesnit jaké výhody -benefity -podmínky máte na koupi auta ?

 

-14% (F3/Rapid), nevztahuje se na akcni modely, nakup 1x rocne, zakoupeno musi byt pres konkretniho dealera.

Takovou slevu ziskavaji vetsi korporace, pro zamestnance, slevy se ale ruzni podle objemu

Editováno: , autor: havrosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tá zamestnanecká zľava nie je žiadna sláva, ale lepšie ako nič...

 

..ja keď som behal po predajniach v mojom okolí, už ma vyložene sralo, keď sa ma každý začal pýtať na zamestnanie a zdravotný stav mňa a mojich najbližších príbuzných, aby mi mohli vyrátať nejakú smiešnu 2-3% zľavu. Nakoniec som k poslednému predajcovi šiel s najnižšou ponukou, pričom som si do konfigu pridal ešte nejakú výbavu navyše.. a posledný predajca len uznal vynikajúcu cenu a znížil mi ju ešte o nejakú symbolickú 100€ku.. čo tiež nebolo extra veľa, ale na druhú stranu mi vedel auto v mojej konfigurácii zabezpečiť v polovičnom čase ako sľubovali ostatní, čo som považoval za podstatnú výhodu a tak bolo rozhodnuté.

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 
-14% (F3/Rapid), nevztahuje se na akcni modely, nakup 1x rocne, zakoupeno musi byt pres konkretniho dealera.
Takovou slevu ziskavaji vetsi korporace, pro zamestnance, slevy se ale ruzni podle objemu

14℅ je velmi slušné, běžný běloch u dealera začíná na 7℅ a málokdy se dostane nad 10%.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...