Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Jj, v sunkovaru, mam jeden kousek po mamce a jeden novy prirustek, ono delat jen jednu, to by dlouho nevydrzelo, ona vesmes vydrzi max dva dny. Popravde nejakym zazrakem mi to pohromade drzi ale to bude tim ze si delam i jakoby velmi jemnou smes a pak dve hodky pri televizi hnatani :D

Prosimte te pragandy, kolik tak pouzivas na kilo masa?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, v sunkovaru, mam jeden kousek po mamce a jeden novy prirustek, ono delat jen jednu, to by dlouho nevydrzelo, ona vesmes vydrzi max dva dny. Popravde nejakym zazrakem mi to pohromade drzi ale to bude tim ze si delam i jakoby velmi jemnou smes a pak dve hodky pri televizi hnatani :D

Prosimte te pragandy, kolik tak pouzivas na kilo masa?

Dva deka na kilo masa, normalni sul se už nedává.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak to vyhazi stejne, tak to skombinuju pul napul po desetibs kourovou, tu zboznuju, jeste to trosku doladim cesnekem a peprem, tak dle chuti, dva tri dny ulezet a pak to presne to co od toho ocekavam, akorat ta barva mi tam chybela :D

Takze udis vetsinou pro nekoho? Ja uz mam tyden po, jsem si tikal ze pri malym abych to stihnul a zasoby jsou odvezeny radeji k moji mamce bo by to ten ten tyden nevydrzelo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ja v posledni době zanedbavam oba , teda začina vyhravat žradlo , konečně na to zas mam chvili čas , teda v době kdy mlady nechce od tatky houpat :D na auta si musim udělat čas některy vikend , beruše už nudně potřebuje brzdy, a koblich , ten potřebuje jen občas dotankovat :D

 

Ono určitě se stav do sedlište, mam dojem žeby bylo par kluku kteři by radi takove tradice jako vaječina a  grilovani podporovali :D teda ja a Karel nabeton , jsme družni :D a muj šofer už pomaličku rozhejbava nohu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja do Kurvine tu u nas v Havru taky mame pobocku z Frydky-Pistku ale je to tam takove divne. Radeji v te Kurvine v raji. Tam je to pohoda akorat jsem tam nebyl ted dva roky bo mam tu boreliu tak mam stopku ale v utery jdu na kontrolu na infekci tak jsem zvedav zda uz bude vse v cajku. A hned se obednam na odber. Na pivo jdu taky dnes byl jsem opet premluven :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo v te Kurvine to tam maji fajn, ale banda co z rachoty dost casto jezdi do Ostravy. Nevim proc asi tam davaji neco navic nez v KA. Bo v KA di daji jen stravenku ted nevim za kolik ale je to kolem 50-60 KC a proplati jizdu za autobus plne jizdne a za auto je to nejaky pausal 50 KC. A pred odberem ti daji nazrat rohliku s cajem a po odberu si muzes dat kavu. Ale v Ostrave nevim jak to maji jsem nejak nezjistoval. A v HA ti daji akorat stravenku. Ale samo ze to je vse za bezplatny odber. Jinak nic. Jen prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...