Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

A z jakých barev můžeme vybírat? A jaký typ trička to bude? A kolik si jich můžu objednat?  :) 

A ještě bych se rad mrkl na nějakou velikost ať vím co si vybrat, třeba na srazu, teda pokud by si ale ostatní vybraly už ted, tak bych pak taky nějakou velikost střelil, asi M, ale raději bych to vyděl je jedno jakou velikost jen abych řekl menší větší, ať to nemám velké jak pytel na brambory  :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to tatík taky, když vyměnil feldu z 98 roku za funglovku renault Megane Grandtour, tak byl taky úplně unešený.. Ten teda chtěl i novou Octavii, ale rozdíl cca 180 000,- v ceně auta není zrovna zanedbatelný. Jen čas ukáže, jestli zvolil dobře nebo ne, protože plánuje si auto zase aspoň 15 let zase ponechat  :kol-32:

No a hnujdaj a Renault si myslím, že od sebe daleko nemají..

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem mu taky rikal ze se bude divit jak mu to zacne brzo hnit a jak se mu to zacne kazit. Koupil 5 leteho a zatim  vse mu funguje , ale jeho pristup k vymene oleje a vsech kapalin je takovy ze do trech let uz bude nadavat jak jen to pujde. Oni totiz jeste maji taky renaulta scenica ale ten je starsi a nadavaji na nej jak to jen jde, ale furt jezdi bo rvat prachy do toho křápu pry je nekonecne. A jelikoz on uznava ze nej zarovka je ta do 50 korun a olej max 100 korun za litr tak to tak vidim na tri roky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak ten tatuv Rencek má udávanou první výměnu oleje v 40 000 km nebo za 2 roky, což je úsměvné  :kol-28: a životnost autu to rozhodně taky nepřidá... Má ho teda v naftě 1.5 dci, což by mělo být relativně spolehlivější než benzín.. :kol-32:

Má najeto zatím kolem 3 000 km a pořád je z toho auta hotový průměrnou spotřebu má zatím 3.8l/100 km, tak uvidím jak mu to vydrží, nepřeji mu nic zlého, ale to auto nemá moji plnou důvěru  :kol-32:

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak otec nikdy naftu neměl, měl stopadesát milionů let Oltcit club 11R (legendární auto se vzduchem chlazeným motorem typu boxer  :D), pak Feldu 1.3 MPI (ta byla perfektní střela, protože motor měl výkon 56 kW, odměřeno na brzdě v roce 2012 kvůli mé Bakalářce) jen stojí holka už půl roku v garáži na značkách a čeká na lepší dobu :kol-26: ... A teď Toho Megana 1.5 dci (s no co o něm napsat.. .s motorem), takže to budu těch minimálně 15 let sledovat  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby ses nedivil. Kámoš měl deset let Thalii 1.5 dCI a na rozdíl od motorů TSI, na tom motoru nebylo lautr nic. A na autě prakticky totéž. Pokud je mi známo, tak na tam snad zlobily hlavní ložiska na klice u nějakých prvních ročníků. Jinak nevím. Spolužák dělá u Rencka servisního poradce (předtím mechanika) a podle jeho slov jsou to dnes všechno stejné plečky - jedno jaká značka. Já jsem zvědav, jak ty naše křápy budou vypadat po deseti letech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk, tak pokud vydrží, tak u mě renault stoupne, protože cenově co jsem tatovi  to auto vybíral konkurenci neměl. Kromě Dacií a jí podobných low end věcí, ani kia, Hyuday, a pod nemohli konkurovat.

 

Ondro, ještě by to chtělo s Fiatem - speciálně Multiplou, na tu by to taky sedlo  :D

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk, tak pokud vydrží, tak u mě renault stoupne, protože cenově co jsem tatovi  to auto vybíral konkurenci neměl. Kromě Dacií a jí podobných low end věcí, ani kia, Hyuday, a pod nemohli konkurovat.

 

Ondro, ještě by to chtělo s Fiatem - speciálně Multiplou, na tu by to taky sedlo  :D

Kámoš si na základě této jeho zkušenosti koupil taky Megane, ale tentokrát s benzínem 1.6 74 kW. Sice jen taková nic moc základní výbava, ale stálo to nějak kolem 280-290 tKč. Má ho tuším už dva roky a zatím bez jediného zaváhání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem dovalil z rachoty. Uděláme to jednožnačně navrh teď zašlu na nacenění částky, hodím mu že by jsme vzali 10-15 trik. S tím, že přesně mu dám vědět 27.4.

 

A to z hlediska: Já od něj vlasním asi 4 trika stejné velikosti a to tuším XL a baba vlastní taky nějaké velikosti tuším M nebo L. To je fuk tyto trika svoje i baby vemu na sraz a nechám kolovat po stolech, ať si každý omaká materiál ať si mrkne na co chce. A ať zrhuba pouvažujete nad velikosti. :) A pak by se chtělo domluvit na barvě. Barva by měla být pro všechny stejná, na triku se bude měnit pouze přezdívka.

 

Já se klidně přispůsobím většině v barvě, jak říkám to už bude záležet na domluvě.

Editováno: , autor: filippatrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem dovalil z rachoty. Uděláme to jednožnačně navrh teď zašlu na nacenění částky, hodím mu že by jsme vzali 10-15 trik. S tím, že přesně mu dám vědět 27.4.

 

A to z hlediska: Já od něj vlasním asi 4 trika stejné velikosti a to tuším XL a baba vlastní taky nějaké velikosti tuším M nebo L. To je fuk tyto trika svoje i baby vemu na sraz a nechám kolovat po stolech, ať si každý omaká materiál ať si mrkne na co chce. A ať zrhuba pouvažujete nad velikosti. :) A pak by se chtělo domluvit na barvě. Barva by měla být pro všechny stejná, na triku se bude měnit pouze přezdívka.

 

Já se klidně přispůsobím většině v barvě, jak říkám to už bude záležet na domluvě.

 

A bude to triko mít oblečené? Přijedu bez manželky, tak bych ten materiál taky omakal :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...