Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Tady někdo ještě nepřezul? :D Fabku už mám měsíc na letních a Octu jsem přezouval 24.2 :D

Zn.: Nekurvíme zimáky  :kol-46:

 

Ondra tak tak :D mam nove ty i ty:D a zimaky by rychle zmizely :D

No právě. Zimní pneu musí mít dezén minimálně 4 mm,pak je to v podstatě do 1,6 mm guma letní.

I když složení směsi nebude odpovídat ročnímu období.Proto je dojezdím, doufám velice rychle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem babu vyvezl na Bystričku na přehradu. Po cestě sem sundal jednu cicinu, ktera mi vběhla pod auto. Nedalo se nic dělat. A teď valim na zahradu rozdělat ohnicek dát si pivsona a ugrilovat cosik. :D jak jste na tom vy? :D

Pro rejpaly tu kočku grilovat nebudu :D ugriluju kuře a nějakou rybu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano Darkovicky. Jenom Barcu tolikrat jsem o tom cetl ze jsem si tam zajel. Udelali jsme prohlidku bunkru dospely 40 a dite 20 KC. Parkovani taky v pohode. Chtel jsem si udelat jeste fotku roomstra u tanku ale prekazila mi to banda motorkaru. :D

post-51417-0-17785300-1428764110_thumb.j

Editováno: , autor: ASPIRE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak závidět se bojím, že není co, za víkend není žádný příplatek, je to den jako každý jiný a to i zítra jdu dělat  :D

 To bych spíš já měl závidět tvému autu, protože už mě to moje celkem štve, ale prostě na něj nemám vůbec čas.. Snad aspoň před srazem stihnu proletět myčkou a vytřepat koberečky  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...