Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Ale kluci jestli tam pojedete, určitě si na to nechte hodně času. Já tam tehdy měl jenom na každé ani ne 3 hodiny a po dvou hodinách jsem nebyl ani v půlce, tak už jsem tam pak jenom pobíhal jako vůl a neměl z toho zbytku skoro nic. Jak píše Patrik, 6 hodin je v pohodě...klidně si na to nechte i půl dne, stojí to za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co si udělal? Posprejoval si spzku?    :p  :D

To já tady asi nikoho nepřekvapím, ale neudělal jsem zatím vůbec nic  :kol-32: Venku staví a auto je spíš hnědé než modré, tak to zkusím spláchnout až v den srazu.

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tam je muzeí :kol-28:  ... Ermitáž, Vojenské muzeum (s tama mám také fotky - ještě pohledám), ale jestli myslíš tu ponorku, tak to byla čistě jen ta ponorka vytažená u břehu finského zálivu, k ní přistavili přízemní budovu a udělali jeden vlez a druhý výlez z ponorky. Jinak Aurora přístupná, byl jsem i v Puškinu-Carské Selo a viděl zrekonstruovanou jantarovou komnatu (s tama mám taky fotky, ale jsou mázlé, páč jsem musel fotit bez blesku na tajnačku, vytáhli nás i do Petrhofu na fontány ... no bylo to krásných šest neděl (byť pracovně), ale viděl jsem tam toho spousty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a Peterhof (zvláštnost všech fontán je, že jsou poháněny samospádem ze vzdálené nádrže, která se vždy celý den napouštěla, aby další den dokázala "rozhýbat" všechny fontány) ... prostě Rusko, země neomezených možností :kol-28:

post-3505-0-20625800-1429135066_thumb.jp

post-3505-0-02153700-1429135069_thumb.jp

post-3505-0-21278600-1429135071_thumb.jp

post-3505-0-64372900-1429135073_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...