Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

jj, o fajne bandě rozhodně nepochybuji ... jj, pokud bych nedorazil s polovic, tak juniorku zpracuji určitě, bo má v tom víkendu volno (nejde na brigádu) a navíc by měla možnost si zařídit (teda jestli už bude mít do té doby řidičák)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo Ondra je nas dvorni fotograf. Ondro uz nebudu hanit tve foto :D ( mozna :D )

Tomus u vas musi byt radost pracovat.

 

Ja już tam nie pracuję prawie 4 lata :)  bo atmosfera między ludźmi była zła, ale praca fajna :D . Za 8 godzin pracy , 1 godzinę zaoszczędziłem na pogadanie z babeczkami :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, o fajne bandě rozhodně nepochybuji ... jj, pokud bych nedorazil s polovic, tak juniorku zpracuji určitě, bo má v tom víkendu volno (nejde na brigádu) a navíc by měla možnost si zařídit (teda jestli už bude mít do té doby řidičák)

Dame pifko k brambouračku :) mam šofera :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tom nepochybuji  :kol-46:  :smich:

Malto čím přijedeš? :) Fabkou? :)

asi Roomem, bo na Fábce nemám dálniční

 

Malta už šel spinkat nebo co? :p  :kol-28:

ale prdlajs, na firemním notebooku mi došla baterka a domácí počál se mi už nechtělo zapínat, tak jsem čučel na bednu

 

Dame pifko k brambouračku :) mam šofera :)

pokud budu mít šoféra i já (doufám :kol-28: ), tak rozhopádně -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za Olomouci odbočiš na Přaslavice,Daskabát,Dolní Ujezd,Lipník nad Bečvou,Hranice a pak směr Frýdek a fičíš pořád bez známky až do Sedlišt.(Sory že se vám tady do toho seru) :D

jj, tak trochu si vzpomínám, musel jsem projet přes Olmík, kolem busáku, Daskabáty se mi též vybavují, byla (možná ještě je) dobrá hospoda "U čerta" ... asi bych to trefil, no dokonce je to o nějakých 30 kiláků kratší ... no uvidíme, rozhodne složení osádky :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...