Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Len momentalne mam vikendy v robote pracovne...cez tyzden 40 hodin a obcas viac, vikend 20 hodin...7 dni v tyzdni robim...

Ale dnes prvy krok k dalsej "vybave" ciastocne uspesny ;)

--

Z mobilu

 

Ahoj vsichni :)

 

Ja delam jen osmicku a potom jdu doma :D .

Jestli on rika ze musim byt to uvidi muj nahy zadek a reknu " muzes mi dat pusu na muj zadek" a se pujdu doma :D :D . Ja delam takhle aby mit uz v sobotu odpoledne volne  az k ponedli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niekedy citat co google prelozi :D

Ja vijend povinny nemam, ale je moznost brigady a privyrobit si (asi 180 eur po odpocitani DPH), tak som to vzal. I ked to mam 55km z domu...

V "normalnej" robote mam byt pondelok az piatok 8 hodin. A obcas tak ako vcera som musel ostat dlhsie

--

Z mobilu

Editováno: , autor: wirer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niekedy citat co google prelozi :D

Ja vijend povinny nemam, ale je moznost brigady a privyrobit si (asi 180 eur po odpocitani DPH), tak som to vzal. I ked to mam 55km z domu...

V "normalnej" robote mam byt pondelok az piatok 8 hodin. A obcas tak ako vcera som musel ostat dlhsie

--

Z mobilu

 

To chapu :) . Za 180€ taky bych pošel :D

 

Vzpomnalo mi se jedno. Byl koncert skupiny Big Cyc. V jedne chvili vokalista teto skupiny pokazal zadek k publiky. Na publice byl tehdy premier polsky Leszek Miler. Pozdej byla velka akce z kvuli tohoto zadku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám za sebou také srnu... Zítra ráno to vezu do servisu a uvidím, co mi řeknou. Máte někdo zkušenosti jak se to dál řeší? Mám havarijko u Generalli, All risk, u ŠA mám záruku mobility plus, ale ta mi asi nepomůže. U pojišťovny mi řekli abych zavolal v pondělí ráno, u škodovky že by mi pomohli v případě nemobilního vozidla, jinak všichni doporučili jen vyfotit a jet domů, vše řešit až v pondělí jakmile budou lidi v práci.

Pro info, svítil jsem jen tlumenýma, jelikož předemnou byly auta, srna vyskočila z příkopu přímo před mé auto, jel jsem 90 km/h, chvíli se smýkala po cestě, pak příkopem, a ve tmě se ztratila, asi odběhla, ale určitě né daleko... Výsledkem je urvaný pravý světlomet, svítit zůstalo pouze LED, blinkr a dálkové, posunutá cel přední stěna, urvaný radar front asistentu, posunutá kapotaa do A sloupku, a uvnitř ta polystyrenová výztuha rozlámaná. Více nevím, kapota nejde otevřít, otevřu až u servisu. To světlo trefila zadkem, parohama kapotu. auto vypadá relativně v pořádku, asistent zafungoval jen asi v desetině sekundy kdy se snažil zabrzdit, pak jsem už dobržďoval já, jelikož asistent už překážku neregistroval, válela se v příkopu, sviňa jedna.

Tak snad bude auto co nejdříve v cajku, ale sraz nejspíše nestihnu.

 

post-92664-0-71090400-1447577948_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právěže neříkali. Ale tak srna odběhla, a co jsem se dočetl, tak policii volat vždy když zvíře uhyne. A když už jsem konečně našel nějaký článek kdy zvíře neuhyne, tak psali že se policie nemusí volat, vzhledem k tomu že vznikla škoda pouze na mém vozidle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už mám za sebou také srnu... Zítra ráno to vezu do servisu a uvidím, co mi řeknou. Máte někdo zkušenosti jak se to dál řeší? Mám havarijko u Generalli, All risk, u ŠA mám záruku mobility plus, ale ta mi asi nepomůže. U pojišťovny mi řekli abych zavolal v pondělí ráno, u škodovky že by mi pomohli v případě nemobilního vozidla, jinak všichni doporučili jen vyfotit a jet domů, vše řešit až v pondělí jakmile budou lidi v práci.

Pro info, svítil jsem jen tlumenýma, jelikož předemnou byly auta, srna vyskočila z příkopu přímo před mé auto, jel jsem 90 km/h, chvíli se smýkala po cestě, pak příkopem, a ve tmě se ztratila, asi odběhla, ale určitě né daleko... Výsledkem je urvaný pravý světlomet, svítit zůstalo pouze LED, blinkr a dálkové, posunutá cel přední stěna, urvaný radar front asistentu, posunutá kapotaa do A sloupku, a uvnitř ta polystyrenová výztuha rozlámaná. Více nevím, kapota nejde otevřít, otevřu až u servisu. To světlo trefila zadkem, parohama kapotu. auto vypadá relativně v pořádku, asistent zafungoval jen asi v desetině sekundy kdy se snažil zabrzdit, pak jsem už dobržďoval já, jelikož asistent už překážku neregistroval, válela se v příkopu, sviňa jedna.

Tak snad bude auto co nejdříve v cajku, ale sraz nejspíše nestihnu.

Chudáku :(  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...