Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Musel jsem  :kol-28::D Ty s šéfem jsem ani nemluvil bo tam už nebyl :D Řešil jsem to s něco jako jeho zástupcem :D Ale co,auto mám ještě v záruce  :kol-31:

Všechny Iveca tam mají co jsem tam byl,ono to z cesty není ani vidět.

 

 

To nejde, když tady ostatní nutím dodržovat pravidla, tak je přece sám tímto způsobem nebudu porušovat. :kol-31:

Ty přece můžeš všechno  :kol-28:

 

To víš pracovně ;) jinak ale nebydlím zase tak daleko od místa činu...

Jo tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tadá :kol-31:  ... a pak že ten motor není držák :kol-47: ,bůh ví jak by na tom byl ten H :kol-28:

 

takže přesně po 10 letech, jednom měsíci a dvou dnech je to tady, další magická hranice

:skoda:

 

 

... takže kolik mi to trvalo těch dalších 10 000km? ... pět měsíců a 11 dní (překročil jsem je včera, to jen pro ty, kdo by namítali, že neumím počítat) :kol-31:. Jelikož zrovna řídila dcera, nepostřehl jsem tu celou cifru, tak odfoceno až po příjezdu domů.

tak 15 000 km mi trvalo 7 měsíců a 7 dní :kol-31: , 5t km ani ne dva měsíce... sakra, kde já s tím autem furt jezdím ... krom do práce a zpět, snad skoro nikam :kol-32:

post-3505-0-36793100-1448439596_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D Ondra tak si měl napsat že viděl :D se na tebe dival GPSkou co ? :D To znám tata jel služebně novým TSI Fabkou někde a šef mu volal ať spomalí že nemusí jet 210 :D :D :D :D nezapomenu :D

:D :D Bohužel už toto mi bylo taky řečeno :D Že se dívali podle GPS jak jezdím :D Ale co,spotřebu nikdo naštěstí neřeší :D S těma našima fábiema 2kila několikrát :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...