Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Ja jezdim denne ale jsem v klidu bo se tam teprve rozjizdim :D a pred dalsi kamerou zastavuji bo tam nabiram kolegu do rachoty :D Tak pohoda :D

A dalsi kamery budou pod bludovicakem smerem do mesta a tama ja nejezdim bo jezdim zkratkou vrchem a ne pres mesto :D

Bacha na to - některé podobné kamerové/radarové systémy měří nejen úsekově, ale umí změřit i okamžitou rychlost, takže tím, že na čas jízdu přerušíš, si nepomůžeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo vim. Ale me se to opravdu tento radar netyka. Pred nim nestihnu se rozjet ani na 50 do bych na to musel dupnout :D a hlavne ja tu pres mesto jezdim opravdu jen 50 km/h jelikoz Mestaci tu maji radary v autech a meri rychlost i jinde tak neriskuji. A za druhe je tam plno prechodu a ja poustim lidi na prechodu :) A ten usek ma neco pres 300 m. a vubec nevim zda se to tam vyplati vubec instalovat meli vybrat jine useky nez to co vybrali tam je to zbytecne ale urcite par vypatlancu co se nedivaji na tachometr a do zrcatek tam nachytaji :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako vychovaný řidič poučený interním nařízením naší firmy,

jsem volal mysliveckou stráž, a ti srnu utratili a odvezli.

Dostal jsem pozvání na guláš.

Přehodnotil sem otázku protože je nás tu hodně co hlasovalo. :D Kde je teda ten guláš když si byl pozvany. Přece rekni že je nás dost do jizby. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. :)

 

Jak se Vam dari?

 

Mam na prodej : Ori repaky (použivane) a novy kabelaz 2x2,5 mm2 od značky Klotz. Jestli měl by na to nekdo zajem tohle prosim kontaktovat se.

 

V ponedli byl jsem na Bramboraku. Uzitecniho placu bylo malo. Stalo tam nekolik palet s brukovcem a kupa pisku. Takze mista bylo malo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davide zarovky ma kazdy urcite napsane v svych tematech :) ale ja mam Osram Night Breaker.

Jirko paradni fotky  :kol-47:  ale strasne male :D jsem se vcera na to dival pres mobil a tu fotku mam asi tak na jednu tretinu displeje. Tak jsem se dnes musel podivat pres PC :D A dik za pokec. Po ceste zpet se mnou chtel zavodit nejaky zavodnik v fabii jednickove asi neunesl ze jsem ho predbehl :D

Editováno: , autor: ASPIRE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ty fotky dost zmenšuji, ať moc nezabírají, ale origo mám, pokud nějakou chceš, dej vědět, poslal bych ti ji na mejla.

Ty si předjel Piráta nějakého v F1, to jsou lidi závodit ve veteránu by chtěli...  :D Mimochodem jsem minulý týden Ondru potkal v německu, jel ale v Touranu a vypadal jak ženská :D

post-35598-0-85763800-1448782345_thumb.j

post-35598-0-46215800-1448782408_thumb.j

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...