Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Nuffe, budeš škrábat po šichtě, až tě vystřídám v podzemce :kol-29:

 

Abych nezapomněl informovat jak se vyvíjí můj nový vztah se srnkou... Po prvním rande, kdy mi zlomila srdce, jsem stále opečováván v servise, kde levá ruka neví, co dělá pravá (Autoklever Nový Jičín). Až se mi zklidní tep, tak poreferuji, teď bych byl asi moc ostrý a ještě není ani 22:00 :kol-36:

Editováno: , autor: Cubais
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já měl včera srážku služebním vozem se srnou.Proti slunci jsem toho moc neviděl.

Běžely dvě,no a já trefil tu druhou.Letěla snad 3.metry,ještě že v protisměru nikdo nejel.

Bo bych ji měl na čelním okně. Chuděra si polámala zadní nohu a na služebáku jen rozbitá šupa zp.zrcátka.

post-75933-0-02164800-1448562154_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já měl včera srážku služebním vozem se srnou.Proti slunci jsem toho moc neviděl.

Běžely dvě,no a já trefil tu druhou.Letěla snad 3.metry,ještě že v protisměru nikdo nejel.

Bo bych ji měl na čelním okně. Chuděra si polámala zadní nohu a na služebáku jen rozbitá šupa zp.zrcátka.

Dobré štěstí. Jet o setiny dříve tak je vyvalená šíba co ? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...