Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Já jsem nikde nepsal, že fandím Vítkám. Teda jenom Vítkám. Já to přeji všem. Při finále TŘI:VIT jsem se doslova tetelil blahem. :)

 

Když to ale vezme z nadhledu, tak Vítky mají kádr tak na předkolo a to ještě s udřenýma ušima. Kdežto Oceláři přece jenom tu soupisku mají na to být v TOP 3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj ta soupiska bude v top3 na konci po play off.A víš proč mají kádr jen na předkolo Vítkovice protože mají neschopného majitele za to Třinec má Janka Modera a ten má peněz dost aby měl na kádr a je to jeho koníček.Ale přiznám že letos už je přehvězdováno a proto jsem rád že jim teď ukázal že jak nebudou hrát poletí ze dne na den jako pan Klepiš který za tolik peněz co tam bral měl hrát hokej superhvězdy a ne krasobruslení předvádět,ty tohle předvést v práci tak letíš že neumíš nebo nestíháš ale oni řeknou no nevyšlo snad příště a berou prachy které se nám mohou nechat zdát.

Editováno: , autor: Motaaa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo cinske opecene nudle mam dost rad :)

Jinak dnes se mi pred okny udala honicka nejakeho idiota a dopravakama a nasledne zatceni :D A pridam jeste jednu fotku jak vzdy v ctvrtek se sejdou vsechny kocky u nas pred rachotou jak prijede reznik se svymi vyrobky :D

post-51417-0-91862500-1449785120_thumb.j

post-51417-0-07050400-1449785133_thumb.j

Editováno: , autor: ASPIRE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Filippatrik: kecáš :D Matěje jsme měli 2x a luxus :) A Bohumín City dneska :D 

 

 

Tak dneska se číňan nakonec nekonal :D ale sranda že mi šéf řekl abych od pondělka už zůstat doma a přijít do práce až 4.1.2016 že mám strašně moc dovolené :D

S tou dovolenou jsme na stejno :D Mám ještě 7,5 dne + 1 den náhradní volno :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...