Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

No já večeři neřeším bo mám v 7 sraz s kámošem v KFC :D 

Tak to dcera asi překvapila co? :D

Co já? :D Teď jsem přijel z Alberta a jak už bývá zvykem tak na pokladně volali 2x storno-ale naštěstí na vedlejší  :kol-46: No a borcovi předemnou co krájel na tom kráječi chleba tak se mu díky nepozornosti-bo si hrál s tím sáčkem-celý chleba rozpadl :D část na zem a zbytek rozházený po celém kráječi,neměl jsem škodolibou radost  :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám,že tady zase nikdo jiný nebude psát :D

Patrik beztak maká,Jirka se válí na svahu,Jozzi si hraje s fazolem,Nuff opravuje kliku na Golfu a Malta s Pawoukem bo jsou starší dorostenci tak už se chystají do hajan :D

 

 

EDIT: A teď do mě :D

Editováno: , autor: Ondra16V
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám,že tady zase nikdo jiný nebude psát :D

Patrik beztak maká,Jirka se válí na svahu,Jozzi si hraje s fazolem,Nuff opravuje kliku na Golfu a Malta s Pawoukem bo jsou starší dorostenci tak už se chystají do hajan :D

 

 

EDIT: A teď do mě :D

 

Ondra skoro :D ted valím zrovna na nohejbal :D a jdu na noční :D ještě 3 noční a malej víkend :D a pak znova :D to víš room se sám nezaplatí...Jinač supr story FM>OVA dalnice dneska chlap předemnou kamen z jeho kola a tup...3 doliky v okně doufam, že se to nerozjede, jinač budou fakt supr vánoce. Už jsem stihl i autodružstvo říkali, že je to malé tak snad to bude ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám,že tady zase nikdo jiný nebude psát :D

Patrik beztak maká,Jirka se válí na svahu,Jozzi si hraje s fazolem,Nuff opravuje kliku na Golfu a Malta s Pawoukem bo jsou starší dorostenci tak už se chystají do hajan :D

 

 

EDIT: A teď do mě :D

tak evidentně Večerníček už skončil, takže jsi šel spát ty, bo už jsi se tu neukázal ... bo takto to má být, malé děti mají jít po Večerníčku spát :kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já od pondělka nestíhám vůbec nic :D dal jsem se na malování abychom měli první společné Vánoce s manželkou v "novém" Přecejenom tady bydlíme už 4 roky hlavně kuchyň si to fakt zaslouží... Jen tak mezi řečí od 14.12.2015 do 4.1.2016 mám DOVOLENOU :D bylo mi oznámeno že jí mám ještě strašně moc tak ani nemám chodit od pondělka do práce. Jo a včera byl supr den protože mi žena z práce donesla "dohodu o změnu k pracovní smlouvě" tak jsem jí hnedka pozval na večeři do Hong Kongské restaurace ;) uf to jsem se rozepsal :kol-33:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...