Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

Chlapi nemáte zkušenosti s lakováním černých hagusů? Chtěl jsem na O3 combi měnit za stříbrné, borec ze servisu mi to vymluvil. Že má dobré zkušenosti s lakováním. Tak jsem tedy na úterý 16 objednaný do servisu, kde auto zůstane 3 dny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi ti nejvíc vadí při vylézaní z auta,co? :kol-28:

Jak říká Ondra,dobré palivo. :kol-47:

Právě že je ve předu takže dvěře fajně otevřu to ten problém není ale je dost hluboká (vystouplá do prostoru) a tak radši najíždím jakoby ze šikma a mám právě strach aby jí moje polovička někdy nepřibrala :D u paneláku to pálit asi nebudu :D

Editováno: , autor: Bullets
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi nemáte zkušenosti s lakováním černých hagusů? Chtěl jsem na O3 combi měnit za stříbrné, borec ze servisu mi to vymluvil. Že má dobré zkušenosti s lakováním. Tak jsem tedy na úterý 16 objednaný do servisu, kde auto zůstane 3 dny.

Akorát potom už jsou skoro nepoužitelné pro účel kvůli kterého byly vymyšleny :( aspoň si to myslím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno říkal, že po vytvrdnutí úplně v pohodě. Ostaně já na to nahodím nosič tak 2x ročně, navíc plánuju nákup Thule WingBar Edge 9584 ty by to dřít nemusely.

 

Odra: mno si říkal 14. tého ... ještě nevím ale pokud bych se stavil tak určo předem na forum pisnu.

Editováno: , autor: Korni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skřín se vždycky hodí.Za pul r. budeš shánět druhou.A zkus do gr.couvat,na vystup máš víc místa. :kol-47:

Dneska zkusím skříň ještě nějak posunout nebo jinak ustavit :) couvat ee páč na levé straně (z venkovního pohledu) je necelý metr kdežto na pravo 20 čísel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Půjčovat za peníze se mi jí upřímně nechce :( navíc kdybych takto chtěl jde si to půjčit kdekoliv. Máme nosiče ale hlásí hnusně a nerad bych aby dostaly zabrat už po cestě :( a v autě je z bezpečnostních důvodů a z důvodu "vyplavení" :D kufru nevozím. Je to semnou těžké ale říkal jsem si že to zkusím :)

Editováno: , autor: Bullets
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Půjčovat za peníze se mi jí upřímně nechce :( navíc kdybych takto chtěl jde si to půjčit kdekoliv. Máme nosiče ale hlásí hnusně a nerad bych aby dostaly zabrat už po cestě :( a v autě je z bezpečnostních důvodů a z důvodu "vyplavení" :D kufru nevozím. Je to semnou těžké ale říkal jsem si že to zkusím :)

 

Vak na lyže mám origo Škoda,takže připneš na zámek bezp.pásu a je nepromokavý.

Vyplavení kufru proto nehrozí.Používám jej a jsem spokojený. Pokud máš zájem,

tak přivezu ukázat v neděli do Sedlišť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je ten Bohumín zase slavný :D Dneska hned 2x na Nově :D :D 

 

Trochu tu hořelo :D

 

http://www.novinky.cz/krimi/394455-pozar-v-bohumine-vyradil-z-provozu-zeleznicni-prejezdy-policie-varuje-ridice.html

 

a trochu se tu i pilo :D 

 

http://www.novinky.cz/krimi/394463-dva-lekari-v-bohuminske-nemocnici-ordinovali-opili.html 

 

Ale co,je tu veselo :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TOMUS: Koukám akorát já teďka nevím co mi chybí tak bych to nechal na příště ;) ale můžeš se mi kouknout co stojí šampony na auto (cenu jsem nenašel). Švagrová by potřebovala :)

 

Bullets -> sampon s voskem 11,  12 zlotych za 950ml obalku (lahev) . V interCarse byl levnejsi sampon bo za 7 zlotych , ale byl bez vosku.

Ja pouzival jsem jenom s voskem a toto bylo ok :kol-47: . On byl vydajny , na dlouho stacil :)

Jestli das mi zpravu zitra do 15:00 to Ti kupim a na sraz priveze :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...