Přejít na obsah

Kód jednej krytky na bezpečnostné šruby ku kolesám.


Peto29

Doporučené příspěvky

Zdravim.

 

Kedze som kupil Skodu Rapid s 17" Ray elektronmi, a nedostal som k nim bezpecnostne sruby, v kufri som mal iba sadu krytiek na normalne sruby

Po kupe bezpecnostnych mi teda chybaju krytky na bezpecnostne sruby, ale v ciernej farbe.

 

Dostal som akurat sivu za 0,40€/ks, a to neladi.

V katalogu prislusenstva ku Skode Rapid som nasiel kod bezpecnostnych krytiek ciernych, no nenapadlo ma, ze to nebude jeden kus, ale sada. Za nu chcu v Skode 11€, a kedze ja potrebujem iba 4ks ciernych rovno na bezpecnostne sruby, zaujima ma ci vie niekto rovno kod.

 

Kod na sivu 1kus je: 4F0 601 173 A /TW3/

(tu mam kupenu, ale nedam ju na auto lebo to nepasuje)

Vie teda niekto kod jednej ciernej krytky? Moze byt cierna leskla, alebo cierna matna.

 

Kod ktory je v katalogu: 1z0 071 215 9b9 je pravdepodobne na CELU sadu, tj 5*4 = 20kusov, 16normalnych a 4 bezpecnostne.

 

 

A este otazka: prezul som az teraz na letne, na aute som mal iba zimne, cize krytky som od kupy pouzil az teraz - tie, co boli sucastou auta v kufri. Tie krytky vsak sli na sruby velmi velmi tazko, a mam obavy, ci ich s tym jemnym plastovym vytahovakom vytiahnem v zime dole. To aj Vam isli tak tazko na sruby? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je divné, že by ich prestali samostatne predávať. Na budúci týždeň idem do škody tak sa na to opýtam. Možno vo VW skúsiť treba. Na nete som na rýchlo našiel toto. Keby si aj čierne nekúpil tak streknúť ich už nebude problém iba menšia komplikácia.

 

Krytky musia isť ťažko, inak by ti za jazdy odleteli zo šróbov. Ja ich občas kontrolujem a niektoré aj zatlačím. Ten vyťahovák možno tak jemno vyzerá ale vôbec sa toho neboj ide to s ním na parádu a bez neho by si ťažko dával krytky dole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

něco podobného jsem řešil...

 

Krytky které jsou na klasické šrouby seženeš ve všech barvách a to i na bezpečnostní šrouby, ale pouze na "první verzi" bezp. šroubů - vyrobených cca do konce roku 2013.

Poté se změnil průměr šroubů ( je větší ) a jedinou krytku kterou jsem na to sehnal byla v šedivé barvě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako písal Rypicong, sú nové a staré bezp. šróby. Na nové by to mal byť 4F0 601 173 A - šedé, inú farbu nemajú, na staré - 8D0 601 173 E. Technik pozeral aj ostatné modely a pri Fabii 3 našiel 4F0 601 173 01C - čierna satén (matné) cena 2,22 €/ks čo je riadna pálka. Hádam som sa v tých číslach nezamotal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...