Přejít na obsah

Infotainment Columbus Superb III


Doporučené příspěvky

Dobrý den,

 
Škoda Superb III MR 22 
Infotainment: Columbus (3V0035816J, Hardware H22, Software 0324)
 
Problém s infotainmentem:
Před dvěma dny mi přestal fungovat škoda connect . Používám aplikaci MyŠkoda (android).
Myslel jsem, že je to způsobeno výpadkem sítě a bude to přechodné, ale vůz není stále připojen a proto jsem se rozhodl to řešit.
 
V aplikaci MyŠkoda se mi zobrazovali stále data z předchozího dne a neaktualizují se. Prostřednictvím aplikace nezle auto na dálku odemknout / zamknout, zablikat, spustit nezávislé topení, neaktualizují se data dojezdu, neaktualizuje se poloha auta (prostě nic).
 
Zkusil jsem smazat hlavního uživatele (nepomohlo). Poté jsem zkoušel přeinstalovat aplikaci MyŠkoda a znovu ji spárovat s autem a nastavit hlavního uživatele, ale bez úspěchu (auto již nejde spáropvat s aplikací - nelze nastavit hlavního uživatele).
 
Všiml jsem si, že symbol planetky je šedý viz . přiložené foto.
 
Zkoušel jsem vypnul / zapnul infotainment.  Po znovu načtení infotainmentu je symbol planetky stále šedý, auto nepřipojeno. 
 
Podotýkám, že doposud škoda connect fungovalo bez problémů.
 
Řešil prosím někdo podobný problém,? 
 
Díky za jakékoliv info.
 

1729261884292.jpg

1729261884340.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, Auto jsem koupil letos v dubnu. Když jsem stáhl aplikaci Škoda Connect, tak mi po zadání VIN čísla v aplikaci vyjela informace, že mám Škoda Connect (+ ještě nějaké služby) předplaceno cca do konce roku 2025. Proto jsem se zaregistroval, spároval auto s mým nově založeným účtem a vše doposud fungovalo. Bohužel jak jsem teď při výpadku zkoušel všechny možnosti, tak jsem smazal hlavního uživatele a teď se s autem již nejsem schopen spárovat a nejde to dle mě z důvodu, že auto není on-line (šedá planetka).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto jsem našel v e-mailu. Takže zaplaceno by mělo být:

Škoda Connect: Děkujeme za Vaši objednávku

Vážený zákazníku,

Děkujeme, že jste si objednali Škoda Connect pro Škoda Superb Combi 

Níže naleznete shrnutí objednávky:

Název balíčku: Proaktivní servis
Datum objednání: 20.4.24
Licence: 10 let
Cena: 0,- Kč

Název balíčku: Infotainment Online
Datum objednání: 20.4.24
Licence: 3 roky
Cena: 0,- Kč

Název balíčku: Vzdálený přístup
Datum objednání: 20.4.24
Licence: 3 roky
Cena: 0,- Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...