Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Doporučené odpovědi

Kufr na to nemá vůbec žádný vliv. Ten si rozsvicí pouze svoje světlo.

Pokuď nesvítí safelock a nejde automat na zamykání, tak může být komfortka. A zamykání na DO funguje normálně?

Centrál na dálkové funguje normálně, zamyká i odemyká napoprvé. Diagnostika nic nenašla.

  • 2 měsíce později...

Mám stejnej problém jako Tony6610 jel jsem z práce a najednou se mi rozsvítila stropní lampička otevřel jsem a zavřel jsem spolujezdcovi dveře a lampička zhasla po projetí hrbolatou silničkou se opět lampička rozsvítila a od té doby svítí furt. Svítí i když je auto zamčené jak dálkou tak klíčkem. provizorně jsem to vyřešil přepnutím vypínače na stropní lampičce do polohy vypnuto a vyndáním bočních světel ve dveřích. nesetkal jse se stím někdo ?. respektive kde co rozdělat nebo kde hledat závadu? mám krátkou fábii rv.2003 1,4 55W centrál na DO + přední elektická okýnka

  • 1 měsíc později...

Zdravim Vas aj ja mam taky isty problem ako ma Zemiccc a Tony6610 nevie niekto ako sa to da opravit ???

Dakujem

Dneska jsem to začal konečně řešit, jelikož si chci pořídit alarm a chci mít zámky vpořádku. Zlomený kábel ve dveřích to asi nebude, není to časté, max vám u motoru 1,2 prohnijou kabely v motorovém prostoru (jsou údajně v nějakém žlabu, do kterého teče voda).

Mě pořád svití stropní světlo a nepravidelně bliká LED dioda Safelocku, takže chyba bude nejpravděpodobněji v zámku ve dveřích řidiče (naštěstí jsem tam dal nýtovací matice, místo nýtů) a to studené spoje. Každý může mít studený spoj u jiného kontaktu, proto nemusíte mít stejnou závadu jako já (stropní světlo, nebo Safelock).

Počítám že ve škodovce Vám vymění kus za kus a nebudou nic řešit, ale přes 5000,- za nový zámek se mi dávat nechce. Takže mám dvě možnosti:

a ) nechat repasovat současný zámek ve dveřích svépomocí, nebo v servisu (1000,-)

b ) sehnat starší zámek z vrakoviště (po známosti za 500,-)

Zvolím asi kombinaci obou variant. Dám tam "nový" zámek a ten svůj si nechám repasovat a budu ho mít jako náhradní.

Jinak tento problém mi vzniknul při reklamaci auta v autobazaru, kdy jsem nechával přetěsňovat všechny dveře, jelikož přes ně zatékalo. Ráno jak nastupuju po tmě do auta jsem si málem rozbil hubu, bb bylo vypnuté stropní světlo, dál nemusím nic vysvětlovat... prostě z louže do bláta.

Studenáky v zámcích -jde to ooravit.

Moze to robit aj zamok spolujazcovich dveri???

lebo ten na soferovej strane som skontroloval a aj spoje prepajkoval a stale mi to robilo

inak vdaka

Moze to robit aj zamok spolujazcovich dveri???

lebo ten na soferovej strane som skontroloval a aj spoje prepajkoval a stale mi to robilo

inak vdaka

může

  • 8 měsíců později...

Zdravím lidi mám takový dotaz. U stropní lampičky jsem původní sufitku i žárovky ve čtecích lampičkách vyměnil za led žárovky. Jenže jsem si všiml jak mám vypínač žárovky do polohy svícení jak otevřu dveře atd tak po nastartování i po zamčení auta nezhasnou uplně, ledky pořád trošičku svítí při jízdě mi to nevadí ptže to pusobí jako lehké difuzní osvětlení a vypadá to docela dobře jedná se mi spíš o to že když třeba nechám auto delší dobu stát např týden jestli mi to drobné svícení led žárovek nevyštaví baterku a pak třeba nenastartuju. Musím ještě podotknout že jakmile vyměním žárovky zpět na původní tak při stejné poloze vypínače po nastartování a zamknutí zhasnou. Co si o tom myslíte?

  • 1 měsíc později...

Mám problém, že mi ani po zamknutí DO ani po nastartování nezhasíná stropní lampička. Samozřejmě že mám přepnutý spínač na "dveře". Před týdnem jsem měnil oba dveřní spínače v zadních dveřích a vše pak fungovalo ok. Mohlo se to nějak rozhodit když jsem zkoušel stahování oken klíčkem v zámku ? To funguje a centrál i safe systém chodí normálně. Mohlo by to být nějakým dalším spínačem v zámku?

Tak to bylo opravdu zase tím mikrospínačem, tentokrát zůstával trvale sepnutý, protože se ulomil uvnitř mikrospínače takový plastový výstupek na jeho spodní části (vrchní jsem dával nový) za který je zaháknutá pružinka kolíbky. Naštěstí se mi podařilo horkým špendlíkem udělat do toho plastovýho držáčku novou dírku do který jsem tu pružinku zase navlíknul a zas to funguje ok. Jen doufám že už jsem do těch dveří lezl naposledy!!! :aggressive:

  • 11 měsíců později...

Čaute, potrebujem poradiť.

Odišlo mi na pravých predných dverách el. sťahovanie okien( popraskali nejake plasty) Zohnal som do dverí ten vnútorný plech kde je celý mechanizmus aj s káblami. Tak starý som vyhodil, nahodil nový a mám problém s červeným svetielkom vo dverách. svieti presne opačne ako má. Svieti za jazdy, ked vytiahnem klúč tak zhasne, keď zamknem auto tak svieti. Na vodičových dverách a aj stropné svetlo svieti ako má.

Poradte niekto

Auto Fabia 1 - 2003

  • 7 měsíců později...

Dobrý den, mám problém stim že se mě nechce zhasinat.. zamcu auto a světlo nezhasne :( mám fabiu clasic... mohlo by zo bejt tema microspinacema?

a kdyz vypnu motor, a nechám zaple svetla a otevru dvere ták normál zvuk mě hlásí nevypla svetla... ták proc to stropni světlo nefunguje jak ma?

  • 2 měsíce později...

Zdravim....

Nezakladam nove tema, tak to hodim sem.... Ja mam tiez maly problem so stropnym svetielkom a to taky, ze (mam origo central+dialka=vystrelovaci kluc) niekedy pri odomknuti sa mi nerozsvieti stropne svetielko alebo naopak niekedy pri zamknuti sa zase nezhasne hned, ale az po chvili akoby som nezamkol auto.... a taktiez pri vypnuti motora a vytiahnuti kluca zo spinacky sa nerozsvieti nikdy. neviem ako ine fabie ci sa to ma, alebo nema rozsvietit.... ak ma tak preco to nefunguje?

inak je to fabia combi elegance 1.9TDI ATD 2001

nikoho nic nenapada?

Rozsvecovanie lampičky po vyjmutí kľúča zo spínačky je vec kódovania, ja som to tak mal, ale som si to zrušil. To ostatné mi je záhadou.

a ako to nakodujem aby sa to rozsviecovalo po vytiahnuti kluca? vcera sa mi to tiez stalo, ze som odomkol a v aute tma... az po opatovnom stlaceni odomknutia sa dnu rozsvietilo... zeby komfortka ?

  • 1 měsíc později...

nikto nic ? nevite ?

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.