Přejít na obsah

1.6 55kw - cukání motoru


dobis

Doporučené příspěvky

zdravim, řešim následující problém...za jízdy motor sebou někdy trhne, někdy jen kuckne, někdy jak kdyby ztratil výkon, někdy zas při rozjezdu jede jako kdyby mě něco zezadu drželo a pak vystřelí jak kdyby mě to pustilo :D poté zas jede jak má

Editováno: , autor: dobis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

může to být ono, něco podobnýho jsem měl já , začal bych palivovým filterm, pak čerpadlem, pokud je čerpadlo hlučnější, může to být ono, není věčný, mé přestalo tlakovat , začalo být při neutrálu a stání slyšet až k řidiči, začalo to , když už mělo 275 tis.km. Třeba postačí vyměnit ten filtr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska sem se dostal k měření tlaku čerpadla...za chodu motoru kmitá mezi 2,2-2,3 bar...na přiškrcení a následný puštění vůbec netlakuje...drží stálou hodnotu. Z jednoho videa popisoval chlapík vadný čerpadlo a z jeho výkladu usuzuji, že to moje je tedy v pr***. Filtr jsem měnil cca 2 měsíce nazpět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...