Přejít na obsah

Porucha motoru Do servisu


fkloudy

Doporučené příspěvky

Prosím o radu mám Octavia II 103kW 16V r.v. 2011. Rozsvítila se mi kontrolka žhavení a bliká. Nechal jsem načíst chybovou hlášku a vadný spínač koncových světel. Tak sem koupil nový 1K0945459A a vyměnil. Chybovou hlášku smazal a opět to samé. Spínač již není nad brzdovým  pedálem, jak tomu bylo dříve, ale na brzdovým válci. Samozřejmě to vyřadilo tempomat. Světla reagují na sešlápnutí brzdy, jak mají. Tak sem vyhodil 650 Kč a závada ta samá. :-(

Děkuji František

post-54062-0-43675500-1439474366_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Že svietia  svetlá to ešte nič  neznamená . A od toho spínača asi vedú  aj káble že ? A vieš  kde končia ? A vieš jak  sa merajú , Tak šup  šup do toho ........ja  takých radostí zažívam denne . A vždy to končí  v RJ . Je to fakt paráda naháňať  káble ( odborne  vodiče ) po vehikli. Poznáš to ?  Tukabel, tukabel , tukabel https://www.google.sk/search?client=opera&q=+tukabel&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8&gfe_rd=cr&ei=O1cqV4bLLrLs8wfl9JCQBQ   :kol-48:  :dj:  .

Editováno: , autor: delong
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...