Přejít na obsah

Aplikacia Carista OBD2 + ELM327 adapter


Doporučené příspěvky

What's new in Carista OBD2

Elevate your driving journey to the next level with the newest Carista App version.
Check out our latest release (v8.4), introducing:
- Advanced diagnostics and freeze frame data for Ford
- Extended live data for Ford
- New customizations for various VW Group's cars
- Seamless support access
- Improved user experience
- Polish language integrationCarista Pro v8.4.apk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 godziny temu, Martos84 napisał(a):

Mně to bohužel opět nejde, na Google přihlášení to ani nereaguje, na FB to napíše nějakou chybu Invalid hash :⁠-⁠(

Screenshot_2024_0812_071819.jpg

Nainstalujte Cariste z obchodu Google a zaregistrujte se, poté odinstalujte a nainstalujte Pro 8.4 z tohoto vlákna a spusťte jej, hodně štěstí 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když nemáte nahranou aplikaci FB v zařízení, tak to otevře přes prohlížeč přihlášení do FB a jde to. Pokud máte aplikaci háže to tuto chybu. Tak pokud dokážete zakázat FB aplikaci tak to půjde, nebo ji na chvíli odinstalovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 8/11/2024 at 5:55 PM, Langusta 2018 said:

Nejlepší je mít beta verzi Pro pro testery a kostku Carista evo s předplatným, protože pro kódování musíte odstranit zámek SFD, jinak je těžké to obejít

Bohužiaľ to zatiaľ nefunguje, keďže MY 2024 sú SFD2 a Carista to zatiaľ nedokáže. Skúšal som to aj s carista evo a predplatným (aj beta).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
W dniu 20.08.2024 o 17:51, Adam Romaňák napisał(a):

Bohužiaľ to zatiaľ nefunguje, keďže MY 2024 sú SFD2 a Carista to zatiaľ nedokáže. Skúšal som to aj s carista evo a predplatným (aj beta).

Instalace aplikace, koupil jsem si předplatné, koupil jsem rozhraní Carista evo, připojil jsem to k autu a kódování funguje, je potřeba vše správně nakonfigurovat, aby odemykání SFD fungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...