Jump to content

jan.machalik

Uživatel
 • Content Count

  239
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Excellent

About jan.machalik

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Není pravda, dá se odblokovat i neoficiálně. Kontaktuj někoho z místních mistrů :)Není pravda, dá se odblokovat i neoficiálně. Kontaktuj někoho z místních mistrů :)
 2. Ahoj, ty mlhovky jdou aktivovat i přes Caristu. Co se týká zrcátka, tak musíš mít sedačky s pamětí, jinak to nejde. Zrcátka nemají vlastní paměť..
 3. Nevim, co na tom nechapes. Rozsviti se proste mene nebo vice, podle toho, jaky do ni pustis napeti.
 4. Ahoj, nechtěl jsem zakládat nové téma, tak se zeptám tady. Koukal jsem na hodnoty vstřiků a toto je výsledek. Jak na tom jsou ? Poradí někdo ? Díky :)
 5. Ahoj, netušíte, kde bych mohl nastavit v Octavii 2 FL velikost brzdových kotoučů ? Měnil jsem z 288 za 312. Rád bych to ještě dokódoval... Díky
 6. Proto rikam, zaklad je diagnostika, bez toho se dal nehnes...
 7. Tohle spis vypada na EGR ventil, ale prve bych vycetl zavady a pak bych delal nejakej zavery. Nadrzi to urcite nebude.
 8. Jak pise Martab. U stareho Rapida s elektroinstalaci z Fabie 2 je nutno jeste natahnout drat.
 9. Pak bych zkusil jiny ELM. Ja mam klasiku modrej z ciny za stovku a už jsem s ním nastavoval funkce u octavky 2009, Fabie 2017, Octavie 2012, Octavie 2016, Superbu 2017, Rapidu 2018. Takže bych to videl opravdu na ten modul, asi si nesedne s Caristou..
 10. Co máš za adaptér ? Zkoušel si ELM327 Identifier ? Pokud máš jakoukoliv jinou verzi než 1.5, tak ti to nebude fungovat korektně - ELM Identifier musí hlásit toto, pokud tam bude něco v červené barvě, tak máš špatný adaptér...
 11. Zrovna před měsícem jsem to řešil také a přestalo to po výměně rozvodů.
 12. Ahoj, chtěl jsem na své O2 FL zkalibrovat měření spotřeby paliva, protože mi ukazuje nižší hodnoty (cca o 0.6l/100km), než je reálná spotřeba. Narazil jsem ale hned na začátku. Hodnotu nelze změnit, chce to kód. Neznáte ho někdo ? Zkoušel jsem hledat, ale nějak se nedaří. Jel jsem podle tohoto návodu... https://www.youtube.com/watch?v=9FY-rFQ0Zfw
×
×
 • Create New...