Přejít na obsah

Prepojenie airbag, elektrika a turbo?!?!


jul112

Doporučené příspěvky

Zdavím mám Octaviu I rv. 2000, 81kw, nedávno som prišiel na veľmi zaujímavú vec ktorá neviem či môže byť medzi sebou nejako prepojená, vid názov témy...Začnem od piky, t.j pred asi 3 mesiacmi mi začalo v interier v okoli poistiek niečo pravidelne cukať (ako keď zapnete výhrev sedačiek) a zároveň po prepnutí stretávacích svetiel na parkovacie mi začala blikať šoférová parkovačka...hovorím si dobre, asi bude zlá žiarovka, avšak potom mi z ničoho nič začal svietiť airbag...následne cukanie v aute prestalo, rovnako tak aj blikať parkovačka, bolo mi to trošku podozrivé ale hovorím si dobre...chyba airbagu sa vymazala cukanie začalo zas, blikanie tak isto...a teraz sa dostávam k prepojeniu s turbom...auto šlapalo normálne ale pred týždňom sa znova rozsvietil airbag, znova som dal chybu vymazať a tu nastal problém s turbom, akonáhle sa chyba vymazala motor som mohol vytočiť max do 2900 ot./min a potom vyplo turbo, musel som zastať, vypnúť motor a po chvíli naštartovať a všetko bolo zas o.k...skúšal som to každý deň a vždy pri 2900 otáčkach vyplo...až na dnešok....ráno cestou do práce mi znova zasvietila kontrolka airbagu, trošku som si ponadával ale hovorím dobre, vymažem...cestou domov sa auto chovalo omnoho lepšie ako po ostatné dni, malo lepší "odpich" a celkovo a čuduj sa svete, motor sa nechal vytočiť omnoho viac...fakt to nechápem, je tam nejaké prepojenie? btw. ten airbag mi už lezie na nervy ale neviem si stým poradiť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...