Přejít na obsah

Nejde prochazet telefonni seznam na Columbusu


Doporučené příspěvky

Mam Octavia 2, 2008 (pred FL) + Columbus (nejnovejsi firmware) + HF jednotku 1Z0 035 729 B + Telefon Sony Xperia Z3 Compact (Android 4.4.4). Vlastnosti bluetooth pripojeni z telefonu jdou videt v priloze.


 


Telefon jde s jednotkou v aute v pohode sparovat, volani, prijimani hovoru  take bez problemu.


Seznamy poslednich hovoru se stahnou a jdou prochazet jak na Maxidotu tak na Columbusu. 


 


Problem cislo 1


Seznam kontatku se stahne, ale jde prochazet JEN na Maxidotu, na Columbusu je seznam kontaktu prazdny, viz priloha :-(


 


Kdyz nejake cislo ze seznamu vytocim, tak se na Columbusu zobrazi jmeno volaneho podle seznamu kontaktu. Takze jakoby o seznamu Columbus vedel, ale nebyl schopen mi jej poskytnout k prochazeni.


 


Problem cislo 2


Na Columbusu take nevidim seznam rychlych voleb pro volani, viz priloha.


 


Problem cislo 3


Nezobrazuje se nazev site (mam Tmobile), ale jen "Zadna sit", "Uzivatel nepripojen". Pritom signal je v poho, volat a prijmat hovory jde, viz priloha


 


Zkousel jsem naistalovat aplikaci Bluetooth PhoneBook, jak tady nekdo radil, ale chovani je stejne. 


 


Mate nekdo nejaky tip?


 


PS: Zkousel jsem pripojit starsi mobil HTC Desire S a s nim vse funguje, uveden problemy se nevyskytuji.


 


Diky moc za jakoukoli radu


post-83587-0-83668000-1454353976_thumb.j

post-83587-0-05548300-1454353978_thumb.p

post-83587-0-34119400-1454353982_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Vyresil jsem to tak, ze jsem vymenil jednotku a dal tam 7P6 035 730. Ta sice nespolupracuje s maxikem, ale stejne to vsechno ovladam pres hlasovy ovladani nebo primo columbus. Sparovat telefon s touto jednotkou jde bez problemu, akorat se to nedela pres maxik, ale normalne vyhledas jednotku v telefone. Maximalni spokojenost. Velky dik Allessimu z Octavia Clubu za trvpelivost;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...