Přejít na obsah

Superb 2 hmlovky (mlhovky) s denným svietením


jirkaLT

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Tak tento týden úspěšně doděláno. Cenovka 3,5 za komplet s prací a mlhovkama. Byl to trošku problém rozsvítit a na konec došlo i k výměně jednotky ačkoliv moje původní to podporovat měla, ale nechtěla se nechat přesvědčit. Ještě jsem si nechal zapojit hlasové ovládání columba a trošku překódovat a nakódovat osvětlení prostoru pro nohy i za jízdy. Nastavil jsem si ho na 20% a ideál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Po nekolika mesicnim shaneni potrebnych dilu, jsem konecne nasel cas na dodelani dennich svetel.

Mel jsem pripravenou BCM jednotku, mlhovky a LED zarovky co nehlasi poruchu. Vsechno tohle jsem odnesl do autorizovaneho servisu, kde uz jsem mel vsechno domluvene.

Po par hodinach (kdyz uz meli nejspis odstrojenou polovinu pristrojove desky) mi volal technik ze mnou dodana BCM jednotka sice podporuje denni sviceni, ale neni urcena pro xenony (tusim ze kod jednotky je 1K0937087K). To me docela zaskocilo, nicmene technik mel nahradni reseni, ktere spocivalo v zapojeni dennich svetel na relatka a vyhnout se tak nutnosti menit BCM jednotku. Kupodivu toto reseni funguje docela dobre, tzn. pri poloze spinace na auto se automaticky prepina denni sviceni s xenonama, podle mnozstvi svetla. Navic to ma tu vyhodu, ze je mozne pouzit libovolne LED zarovky, i ty ktere hlasi poruchu.

Zaver je asi takovy, ze se da denni sviceni dodelat celkem "zalevno". Za cenu mlhovek (zhruba 1100,-), plus praci a trochu te kabelaze (autorizovany servis 3200,-).

Prikladam par fotografii.

post-32893-0-83631800-1307292616_thumb.j

post-32893-0-06578100-1307292748_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stava se mi uz je to asi po 3 ze na prepinaci svetel mam AUTO zaply a normalne za dne mi svitej Xenony obcas misto dennich svetel po case se to zase vrati zpet do puvodniho stavu, vsiml jsme si toho hlavne na dalnici, jsou ty denaky ovlivneny nejak rychlosti? Nebo to je nejakej fake a mel bych s tim do servisu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...