Přejít na obsah

Comming home a leaving home


Froli

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny. Mám dotaz ohledně těchto funkcí. Obě funkce mám zapnuté a vypínáč v poloze auto. Někdy když jdu k autu večer  odemču a světla se nerozsvítí někdy zase jo. Nebo přijedu večer vypnu zapalování vytahnu klíček světla svítí vytahnu např věci z auta cca 30 vteřin zamču světla zhasnou. Jinak čas mám nastavený na 30 vteřin. Za 10 minut jdu zpět k autu odemču a rozsvítí se jen interier a lampičky pod zrcátama. Tak nevím co to je.... Jak to má fungovat vubec? Pokaždé když  je tma odemču a zamču má se to rozsvítit jo? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je opravdu tma? Neni treba jen šero, zeby fce AUTO to vyhodnotilo na nerozsviceni svetel. Jinak to ma fungovat asi takhle:

 

  • Funkce COMING HOME zajišťuje, aby po vypnutí zapalování a otevření dveří řidiče bylo okolí vozidla osvětlené.
  • Funkce LEAVING HOME zajišťuje, aby po odemknutí vozidla dálkovým ovládáním bylo okolí vozidla osvětlené.
  • Funkce zapne světla, pouze pokud je snížená viditelnost a spínač světel je v poloze AUTO.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdravím, mám problém s CH a LH. Prestali ísť obe funkcie, pri otvorení s kľúčom na diaľku sa rozsvieti iba interiér a svetlo v zrkadlách ale stretávacie svetlá nie a tak tiež pri vystupovaní z auta otvorím dvere a svetlá sa nezapnú doteraz to fungovalo roky.

Prepínač mám na Auto, v menu zakliknuté obe na 20s, svetelný aj dažďový senzor fungujú, skúšam to večer a aj batéria je ok skúšané aj s novou. Ďakujem za prípadne rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...