Přejít na obsah

Clarion DXZ-958-RMC


DKx

Doporučené příspěvky

To cerny provedeni, bych jeste overil ale myslim, ze bychom ho zvladli zaridit zdarma pri koupi autoradia.

No mě spíše šlo o to, že na Pixmanii to rádio dávají za 15 351 Kč vč. pěkně drahého poštovného, zatímco Eurospace to samé za 20 990 Kč bez poštovného .. což je teda brutal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsal jsem tu kde co a stojím za tím. Sám jsem si ovšem také vybral pincka. Vím přesně proč a rád ho nechám poslechnout i provokatérovi MichaloviF až se někde potkáme. Je vynikající i když uznávám, že na 958-ku asi nemá. Je to ale otázka vkusu, nároků na zvuk a výbavu i na celém řetězci. Já jsem s pinckem hodně spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Který?

A my mu tu radime Clarionky a Alpinky a on si vybere Pincka ;-)

Jsi nějak mimo .. já si tu 958 už objednal, a Chlup využil tématu k radě výběru mezi Pioneer a Panasonic :smich:

Achaaaa ... tak v tom pripade at hraje !!! -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak pánové díky za rady, zabil jsem prasátko a Cláčko 958 je doma lol

Je to složitý jak žebřík, dotekovej displej je spíše k vzteku než užitku a super-efekty jedou jen pod 5.1 režimem (ale píšou, že 4.1 to zmákne též), klasika stereo front, stereo rear a stereo sub má nejméně možností <_<. Ale ono asi jak pro koho klasika.

V budoucnu bych určitě raději nějakej ten double subáč, vypadá to mnohel lépe.

Už jsem směle zahodil nějakou x-letou záruku a předělal podsvícení na voranž, jak je zbytek auta .. no nadělal jsem si u toho málem bobíky, ale alespoň něco a vypadá to mnohem lépe. Jen škoda, že to nemá nějakou voranž tapetu či možnost uploadu své .. za ty prachy .. co nadělám.

Ještě ho tam namontovaný nemám, přemýšlím jak si to co nejvíc ochránit před čórkaři .. už jsem o jedno drahé rádio přišel. Asi prostě to tam zapasuju tak, že to jinak než s celým panelem vyndat nepůjde. Čorkař mi sice rozdrápe celou palubku, ale 15 litrů to stát nebude.

Každopádně s tím teď budu asi půl roku (né-li déle) jezdit na prdítkách ze Škody, než se zmohnu na tu rekonstrukci. Ale měním volant za multifunkční O2, a tak jsem potřeboval final rádio k experimentu napojení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...