Přejít na obsah

Automatická světla - problémy


matesfox

Doporučené příspěvky

Ahoj :)

někdy se mi stane když vjedu třeba do tunelu že se mi rožnou hlavní světla-což je ok,ale když s tunelu vyjedu tak ještě třeba 5 min svítí než přepne na denní svíceni a to je jasno a svítí slunko.. a většinou mi to hned zhasne jak vyjedu že reaguje hned... nevíte co stím?někdy to udělá i během dne že rozsvítí hlavní světla a po 10 min zase přepne na denní.. díky 

Editováno: , autor: Pawouk
Upraven název tématu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 5 let později...

Zdravím, mám škodu superb 2 FL v plné výbavě. Když dám spínač světel do polohy AUTO, tak i ve dne (za světla) svítí xenony. Můžete mi poradit proč se světla sama nepřepínají mezi denním svícením a potkávacími světly? 

 

Předem děkuji za rady.

Pěkný večer!

Editováno: , autor: Radek 0647
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to dovoz? Mohlo by být jiné kódování, případně to mohl někdo překódovat. Pak by ještě mohl být špatný snímač světla a auto by si mohlo myslet, že je pořád tma.

Když dáš přepínač do polohy 0, tak svítí denní světla v mlhovkách? Svítí v režimu AUTO i zadní obrysová světla?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Superb 2 FL má denní svícení LEDkama v hlavních světlometech. Denní svícení v mlhovkách je záležitost před FL. U prvních modelů Superbu 2 denní svícení v mlhovkách vůbec nebylo.

 

Nejlepší je to napíchnout na diagnostiku.

Jinak je to samá spekulace.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Lancelot napsal:

Není to dovoz? Mohlo by být jiné kódování, případně to mohl někdo překódovat. Pak by ještě mohl být špatný snímač světla a auto by si mohlo myslet, že je pořád tma.

Když dáš přepínač do polohy 0, tak svítí denní světla v mlhovkách? Svítí v režimu AUTO i zadní obrysová světla?

Dovoz to není, auto bylo koupené úplně nové ve škodovce v Česku. V poloze 0 sviti denní svícení a v režimu AUTO sviti stále i zadní obrysová světla. Fungovalo to normálně, před asi rokem to začalo dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, acesky napsal:

Superb 2 FL má denní svícení LEDkama v hlavních světlometech. Denní svícení v mlhovkách je záležitost před FL. U prvních modelů Superbu 2 denní svícení v mlhovkách vůbec nebylo.

 

Jenom doplním. První modely bez DLR v mlhovkách to měly vyřešené tak, že se přes den svítivost výbojky snížila o 10% a deaktivovalo to AFS. Tím se měly šetřit.

 

před 7 hodinami, Radek 0647 napsal:

Dovoz to není, auto bylo koupené úplně nové ve škodovce v Česku. V poloze 0 sviti denní svícení a v režimu AUTO sviti stále i zadní obrysová světla. Fungovalo to normálně, před asi rokem to začalo dělat.

 

Má věštecká koule to vidí na vadný světelný senzor. Ten řídí přepínání světel a určuje světelné podmínky pro CH a LH (fungují pouze v režimu spínače auto). Bez diagnostiky se dál nehneš.

Editováno: , autor: Ort
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...