Přejít na obsah

Potahy


jenda

Doporučené příspěvky

To je co za otazka? Asi ako, co je tak draheho na ferari, ze stoji x milionov? ;) MAD robi kvalitny potah z kvalitnej latky, kvalitneho strihu. To aku maju cenovu politiku je uplne ich vec, ak nepredaju skrachuju ;) Ja som dal za ne 6000Sk, pricom predpokladam vydrz 4 roky. Ak by som daval interier cistit cca. 1 krat/rok, tak sa za tie 4 roky dostanem na priblizne tie iste naklady + fyzicke opotrebenie original potahov. Mne teda vychadzaju tie potahy ako vyhodna investicia, hlavne po skusenostiach s lacnymi potahmi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je co za otazka? Asi ako, co je tak draheho na ferari, ze stoji x milionov? ;) MAD robi kvalitny potah z kvalitnej latky, kvalitneho strihu. To aku maju cenovu politiku je uplne ich vec, ak nepredaju skrachuju ;) Ja som dal za ne 6000Sk, pricom predpokladam vydrz 4 roky. Ak by som daval interier cistit cca. 1 krat/rok, tak sa za tie 4 roky dostanem na priblizne tie iste naklady + fyzicke opotrebenie original potahov. Mne teda vychadzaju tie potahy ako vyhodna investicia, hlavne po skusenostiach s lacnymi potahmi :D

Sorry, ale za kus látky je hrozné, že si slovenská firma MAD účtuje přes tři tisíce, to je vše ...

Jinak máš pravdu, že to je její cenová politika :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked si das vedla seba bezne lacne potahy za cca 1000czk a potahy od MADu a trosku si pozries ten material, strih, ako sedia, sposob uchytenia a ako ho vidiet/nevidiet, tak sa ti ta cena potom uz ani nebude zdat mozno taka vysoka... Ale to si musi kazdy zvazit sam. hlavne to ale treba najprv vidiet a potom kritizovat... -_-

Mozno sa oplati nedat ziadne potahy a za 5 rokov kupit sedadla z bazaru so zachovalejsimi potahmi :smich::prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CHALUPA SHOP Rožnov pod Radhoštěm,na náměstí,jsou šité z originálních látek škoda,mám je taky a perfektní....Můžete si vybrat kombinaci a ještě Vám tam vyšije ,co chcete.

ahoj, hledal jsem na netu kde najdu obchod,

ale stránky asi nemají co? nebo mají?

to bych tam musel zajet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...