Přejít na obsah

Nezavisle vetranie


juri23

Doporučené příspěvky

Ahojte, chcem sa opytat niekoho kto ma funkciu nezavisleho vetrania, ako to funguje? Skusal som to nejakym sposobom nastavit ale spravalo sa to dost divne....Moja uvaha je taka ze si nastavite cas kedy sa ma vetarnie spustit a vtom case sa zapne a je v cinnosti 30min /v zavislosti/ od nastavenia....

Ked som to takto skusal tak sa to vzdy sputilo o nejaky 15 min skor.... a niekedy sa dialo to, ze vetranie sa hned po nastaveni zaplo a vyplo v case, kedy sa malo zapnut....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem,aky mas rocnik auta....ale u mna sa nastavuje v nezavislom kureni/vetrani cas odchodu,to znamena,ze kedy chces aby bolo auto pri odchode pripravene s uvedenou teplotou v interiery.Cas,kolko potrebuje na dosiahnutie si nastavi kurenie samo,ale funguje to iba pri kureni.Pri chladeni to nastavenie nema na komfort v kabine vplyv,proste chladenie v takomto teple ako dnes teplotu nijako neznizi.

Screenshot_20200727-124001_KODA Connect.jpg

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...