Publikováno Září 25, 20204 r Ahoj, druhej dotaz na ventilaci... Přespávali jsme v autě a komplet se nám zamlžily skla. Vím, že jde otočit klíčkem a spustit větrák bez nastartování motoru, ale to předpokládám bude hodně žrát baterku, protože běží všechny systémy, je možnost to nechat zaplý na jednu čárku bez ničeho jinýho? Díky moc :-)
Září 28, 20204 r Autor Docela jste mě pobavili, ale teď vážně, jde to? Okna nelze pootevřít, když třeba prší... Díky :)
Září 28, 20204 r Musel by si mat webasto (nezavisle kurenie), ktora ma mod kurenia alebo vetrania.... inak to nejde....
Září 29, 20204 r Ked tam das deflektor na okno, tak ide... Inak stym ventilatorom by sa mohlo stat ze rano nenastartujes. Upraveno Září 29, 20204 r od atlan
Září 29, 20204 r Autor Bez webasta nemůžu třeba přes tlačítko přivést drát do climatronicu a po zmáčknutí by se zaplo? Deflektor se mi nelíbí. Díky :-)
Říjen 6, 20204 r Autor Nikoho nic nenapadá? To je škoda :( tak to asi budu muset pouštět na tvrdo přes dodělaný tlačítko, prosím o info, jak se dostat ke kabeláži climatronicu, případně zda netušíte, na jaké je to stránce v servisní knížce? Díky moc :) PS: těšte se na další otázku ohledně nezávisle klimatizace :D
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.