Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Doporučené odpovědi

  • 1 rok později...

Vsimol som si, ze na SK vypadol z ponuky scout, tusi niekto preco?

Počul som, že sa prestane predávať. Možno aj vyrábať?

  • 2 týdny později...

Videl ho uz nekdo nazivo?

Dost dobrá kombinace Phoenix Scout

DE8AF0F4-1CA4-4C03-A4CF-1EACA169B85D.jpg

Přesně na takové autíčko čekám. Tohle je poprvé co vidim tu oranžovou na Scoutovi. Vubec to nevypadá zle. Diky za fotku.

Upraveno od Chloop

  • 6 měsíců později...

Tak teď se dívám do CZ ceníku 2023 a zmizelo:  SCOUT, Laurin Klement, 2.0 tsi  140 kW, 4x4.

Máte někdo bližší info? Je to na stálo?

Upraveno od Racek08

L&K nikdy nebyl ani. Zbytek asi v rámci úspor orezali jen na to co se kupuje nejvíce. Minimálně do FL to asi zůstane takto. 

https://www.autorevue.cz/skoda-chce-zpatky-pozici-kterou-ji-v-cesku-sebral-hyundai-ceny-snizovat-nehodla-o-levna-auta-pry-neni-zajem

 

Jiří Maláček při včerejším setkání s novináři upozornil, že Škoda zvyšovala ceny po 14 měsících a aktuální podoba nabídky vybraných modelů nemusí být definitivní. Do modelu Octavia se tak jistě vrátí odebrané kombinace motorů a pohonu 4x4, naopak litrový tříválec je s otazníkem. Do snahy o vybalancování nabídky tak, aby vyhovovala soukromníkům i firmám, totiž stále promlouvají i další faktory - třeba narušený dodavatelský řetězec vlivem konfliktu na Ukrajině či nedostatečné množství čipů. 

  • 8 měsíců později...

Zdravím,
 přes vyhledávání jsem těch témat moc nenašel, tak to zkusím tady. Hledám rozdíl mezi sedadly Scout vs. ergonomická sedadla AGR v octavii 4. generace.
Díky.

AFAIK Scout má středy sedadel z jiného materiálu (nějaká alternativa Alcantary). AGR jsou myslím z kůže.

Šlo mi čistě o ergonomii provedení. Mám problémy se zády a špatné sedačky v autě jsou jedna z věcí, která mi v tomto moc nepomáhá. Takže jestli ty Scout sedadla jsou ta stejná, jako příplatková v nižších řadách?

AGR nemusia byť kožené. AGR a koža myslím nemá nič spoločné.

Bohužiaľ jediný rozdiel medzi AGR u O4/G8 a inou sedačkou čo sa ponúka je len výsuvná podlažka pod stehná. Tá je síce naozaj fajn pretože sedadlo je pomerne krátke ale pokiaľ máš problémy s chrbticou tak všetky sedačky u O4/G8 sú k ničomu.

Než som objednával tak som sedel vo všetkých ktoré v tom čase (2021) boli na trhu vč. Scouta v koži a AGR. Bočná opora a bedrová opierka sú na veľmi slabej úrovni. Cítim to v únave a v bolestiach hlavy od krčnej chrbtice (ale jazdím denne aj do 1000km, pre bežnú dopravu do práce a späť je to jedno).

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Podobný obsah

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.