Přejít na obsah

Přizpůsobení klíče


romanm

Doporučené příspěvky

Drahá investice je nevyměnit u auta z bazaru klíče, několikrát ověřená pravda, to bych udělal jako první a cena sady není nijak velká proti ceně auta :doh , pokud kupuju auto z bazaru tak s tím tak trochu počítám, stejně jako s výměnou oleje, rozvodů apod.

A mohl by jsi vysvětlit čím je ta pravda ověřena. Když budu to auto po výměně sady zámků chtít, tak si ten kód vyčtu z jednotky úplně stejně jako když tam bude sada původní. Naprosto stejně jak navrhujete aby ten kód získal. Tomu nezabráníš. Pokud to nebudu umět, tak mi ten původní klíč sejně pro nastartování je na nic a fungovat nebude. A po mechanické stránce, drážky plochého klíče toho zase tolik nezvládnou aby nešly překonat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mohl by jsi vysvětlit čím je ta pravda ověřena. Když budu to auto po výměně sady zámků chtít, tak si ten kód vyčtu z jednotky úplně stejně jako když tam bude sada původní. Naprosto stejně jak navrhujete aby ten kód získal. Tomu nezabráníš. Pokud to nebudu umět, tak mi ten původní klíč sejně pro nastartování je na nic a fungovat nebude. A po mechanické stránce, drážky plochého klíče toho zase tolik nezvládnou aby nešly překonat

akorát, že až ti vyberou auto třeba právě tím klíčem co nemáš, tak ti pojišťovna nic nedá, prostě se normálně dostanou do tvého auta a pokud jsi dosud nevymazal naučené klíče tak klíďo i odjedou, dělej jak myslíš, je to tvoje auto, nemám chuť se dohadovat o věcech jasných

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=38300

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim tak to iste mam aj ja - iba jeden kluc + DO a asi coskoro by som to mal vymenit za novu sadu ... Lenze kedze ja mam este zamok aj u spolujazdca tak mam o to vacsiu starost ci investiciu... v skodovke co som sa pytal tak musim ratat s 7000 - 9000Sk + praca navyse.... nechce sa mi do toho ale je to o tom pocite bezpecnosti....asi po vymene clovek spi kludnejsie aj ked to neznamena ze sa nic nemoze stat .... V skodovke mi hovorili ze postup je zhruba taky ze sa musi objednat nova sada klucov + zamkov + nove nakodovanie imobilzeru a potom sa musi podat ziadost o poskytnutie noveho kodoveho stitku a potom by to malo byt cele ok. Myslite ze by sa dalo to dohodnut s nimi aj tak ze kluce by som si kupil aj tu /z fora/ a povedal im iba to ze ich musia vymenit a nastavit IMOB a potom budem moct ziadat poskytnutie kodoveho stitku????Slo by to??? Asi kde ako vsak lebo niekedy ochota u niektorych predajcov a ich technicka sposobilost poviem vam dost otazne kde tych tam beru .....

Stoji to asi dost penez ale stoji to za to ze ano.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no cena autorizovanemu servisu odpovida, ale je to jedno.. si rovnou kup zamky a nech si to od nekoho udelat tady, vyjde te to o hodne levneji

- zamek ve dverich spolujezdce se zaslepuje, protoze auta s DO zamky na strane spolujezdce nemaji, maji to jen auta bez dalkace

- stitek neres, ke klicum dostanes stitek zde, to co ti popisovali v servisu je jen to, ze si proste u sebe nekde v db zaznamenaji, ze to a to auto ma ten a ten kod klicu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no cena autorizovanemu servisu odpovida, ale je to jedno.. si rovnou kup zamky a nech si to od nekoho udelat tady, vyjde te to o hodne levneji

- zamek ve dverich spolujezdce se zaslepuje, protoze auta s DO zamky na strane spolujezdce nemaji, maji to jen auta bez dalkace

- stitek neres, ke klicum dostanes stitek zde, to co ti popisovali v servisu je jen to, ze si proste u sebe nekde v db zaznamenaji, ze to a to auto ma ten a ten kod klicu

Hmmm tak to by este mohlo znamenat ze tam je ne origo central ??? Niekto pisal ze Cosby vie nieco vycitat aj podla VIN, dalo by sa pozret aj to ci ten central je origo alebo nie?No jo jen ja som v Bratislave .... v lete uvazujem navstivit Honzu a dodelat pal PC...

Dik za radu dluzim pivo ... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud mas klic + samostatny DO, tak je to bud

a) origo cetral, ale dodelavany dalkac

B) neorigo vse

pokud je to prvni varianta, pak je nejlepsim resenim koupit komfortku a originalni klice s DO (coz se tady prodava vyhradne), cena je tak 1-1,5k za komfortku + cca 1200-1500 za zamky s klicema, pak je nutne postupovat takto http://fabiaclub.skodahome.cz/413-dalkove-ovladani

pokud mas i neoriginalni central, pak je to docela problem, zamky by se tu dali sehnat, ale asi by to bylo trochu obtiznejsi s dostupnosti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud mas klic + samostatny DO, tak je to bud

a) origo cetral, ale dodelavany dalkac

B) neorigo vse

pokud je to prvni varianta, pak je nejlepsim resenim koupit komfortku a originalni klice s DO (coz se tady prodava vyhradne), cena je tak 1-1,5k za komfortku + cca 1200-1500 za zamky s klicema, pak je nutne postupovat takto http://fabiaclub.skodahome.cz/413-dalkove-ovladani

pokud mas i neoriginalni central, pak je to docela problem, zamky by se tu dali sehnat, ale asi by to bylo trochu obtiznejsi s dostupnosti..

JJ uz som to zistoval a to pomocou super webu od igora ... mooooooc velkeeeee diiiiiik a zistil som ze od vyroby ma auto len mechanicke zamykanie ... t.j. bez centralu .....

takze nasiel som moznost ze za 2000Sk mi spravia novy obycajny kluc s imobilizerom ... kto by mal problem s klucami tak nech si cekne www.autokluce.sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravím všechny,

stal jsem se majitelem Fabie r.v.2000 1.4 50kw mnohými zatracované ostatními chválené. Mám problémek mám jen jeden klíč, nechal jsem si udělat jiný nenakódovaný, na internetu a zde na fóru jsem našel že se dá nakódovat přes VAG, kabel mám i VAG-COm ale nikde jsem nenašel jak na to, poradíte mi někdo. Popřípadě návod na VAG by bodl.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Tak se mi to dneska povedlo. Ztratil jsem klíč. Fabia mr01 vr00

Problém je že nemám pin na immo.

Šel jsem do servisu a podle Vin se prý už nedá zjistit a to mě tam paní na ifolince skoda a.s. poslala. ((Jak jsem nechtěl koupit novou tak hned všechno problém)), samotný čip nejde koupit, atd. -- ale přeci jsme češi, všejde jen ne ofi. cestou:)

Auto je z bazaru AAA bez kodu a jedním origo klíčem druhý neorigo ztracen.

Chci dát nové zámky(lehčí spaní), ale bez pin jsem v .....

Zjistí pin někdo v jihočeském kraji?

Nerad platím dph v autor.ser. Dík za radu, info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi to dneska povedlo. Ztratil jsem klíč. Fabia mr01 vr00

Problém je že nemám pin na immo.

Šel jsem do servisu a podle Vin se prý už nedá zjistit a to mě tam paní na ifolince skoda a.s. poslala. ((Jak jsem nechtěl koupit novou tak hned všechno problém)), samotný čip nejde koupit, atd. -- ale přeci jsme češi, všejde jen ne ofi. cestou:)

Auto je z bazaru AAA bez kodu a jedním origo klíčem druhý neorigo ztracen.

Chci dát nové zámky(lehčí spaní), ale bez pin jsem v .....

Zjistí pin někdo v jihočeském kraji?

Nerad platím dph v autor.ser. Dík za radu, info

Mě pin zijistili v Písku v Autokápl bez problémů (mám MR 06) a to jsem tam dokonce přijel s vlastním klíčem, který jsem sehnal tady fóru. Taky jsem se poptával v jinejch servisech nikde se jim do zjišťování pinu nechtělo, vždycky hledali nějaký problémy proč to nejde. Tady mi to udělali bez problémů.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DObrý den

Prosím nutně potřebuji vědět jak vypadá IMMO čip. Je to skleněný váleček cca průměr 4 mm délky cca8mm ???

Dnes mi v autorizovaném servisu "nakodovaly" klíč i bez tohoto čipu v klíči. Je nějaký jiný typ?

KLíč je samozřejmě nefunkční, ale to je delší příběh. Za 500.- to jde- zajet a vyjet z dílny.

Editováno: , autor: 550jawa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdravím.

Ztratil jsem náhradní klíče a proto musím si nechat udělat klíče nové.Na uzamykání zpátečky

stojí nový udělat 150.- Kč. Ale klíč s kódem do zapalování a dveří 1100 až 1500.- Kč. Je možné

nechat udělat klíč bez kódu,který by stál okolo 200.-Kč ? Šel by pak vůz nastartovat ?

Máte-li s tímto někdo zkušenost prosím poraďte. Předem moc děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klíčem za 200,- odmčeš dveře. Pro startování pokřebuješ klíč, který má v sobě (v tom černém plastu) transponder - čip, který musí být přizpůsobený vozidlu.

Pokud bys startoval klíčem bez čipu motor chytne a ihned zhasne . To díky tomu, že immobilizer vozidla nenalezl přizpůsobený transponder v klíči.

Jinak použij talačítko HLEDAT vše je tu na foru již mnohokrát popsáno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...