Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

Já nevím proč to nehodíte -3cm pod povrch vozovky, sice za vámi bude trošku bordel, ale bude to sedět vy jelimani :p

Já to na těch našich cestách prostě nemohu pochopit kluci. Viktor už teď jezdí po Praze 20km/h a to chce jít ještě dolů, tak to asi bude okolo Štvanice tu káru tahat na zádech, ne? :doh:smich: :smich:

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím proč to nehodíte -3cm pod povrch vozovky, sice za vámi bude trošku bordel, ale bude to sedět vy jelimani :p

Já to na těch našich cestách prostě nemohu pochopit kluci. Viktor už teď jezdí po Praze 20km/h a to chce jít ještě dolů, tak to asi bude okolo Štvanice tu káru tahat na zádech, ne? :doh:smich: :smich:

:palec2: :palec2: :palec2: ted se se tomu vazne uprimne zasmal :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím proč to nehodíte -3cm pod povrch vozovky, sice za vámi bude trošku bordel, ale bude to sedět vy jelimani :p

Já to na těch našich cestách prostě nemohu pochopit kluci. Viktor už teď jezdí po Praze 20km/h a to chce jít ještě dolů, tak to asi bude okolo Štvanice tu káru tahat na zádech, ne? :doh:smich: :smich:

Ac Palo ma vselijaky nazory, tak s timhle naprosto souhlasim :)

S tou mou vejtraskou to je sileny... na Vysocine jsou silnice silene rozbity...a je to dost znatelnej rozdil mezi firemni "mekkou" a RSem :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja uz kolem stvanice nejezdim kdyz nemusim a mam vyreseno, je to nahore nakoly jak offroad takze pristi auto jeste niz...nj dan za to ze se mi to libi je to ze me to obcas nekde boli v zubech :)

Hele ty šmudlo, ty zapomínáš, že tvůj bratr už bude mít za pár týdnů 18 let, tím pádem bude mít řidičák a už nebudeš lítat v jeho Cordobě či co to má za Španěláka :p:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ty šmudlo, ty zapomínáš, že tvůj bratr už bude mít za pár týdnů 18 let, tím pádem bude mít řidičák a už nebudeš lítat v jeho Cordobě či co to má za Španěláka :p:palec2:

no voni ho vyhpodili, natrefil na pekyho kokota takze musi techniku vpakovat za 14 dni, jinak spanela mi sverili dobrovolne aby nestal venku tak je u octavky v garazi a jisti ji zezadu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...