Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

pred pul hod. sem videl v jedny takovy vesnicce tady unas.. AUDI RS8 naaaaaadhera..ale envim kde se tam vzala... foto sem neporidil:(.. nestihl jsem..ale aspon prikladam ilustracni...

to samé u nás na severu...červená RS8 a v tom dva mladý kluci.....že jsem se ku.na líp neučil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani jedno. je to moskvič 427 v tuningovej uprave (maska, kapota, podvozok, kolesa,...)

takto vyzera origo:

Ne ne možná lehkej tuning, ale je to Mosvič 4x4 tak před 7-8 rokama, když jsem byl ještě v práglu tak jeden 4x4 jezdil po smíchově v zebra laku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to samé u nás na severu...červená RS8 a v tom dva mladý kluci.....že jsem se ku.na líp neučil...

Myslím, že oba víme, že o učení tohle nebude. Buď hodný papáááá a nebo umí roztáhnout nohy pro hodného Onkela z němec a okolí

Jinak v Praze ty RS8 potkávám tři pravidelně. Všici mají divný RZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že oba víme, že o učení tohle nebude. Buď hodný papáááá a nebo umí roztáhnout nohy pro hodného Onkela z němec a okolí

Jinak v Praze ty RS8 potkávám tři pravidelně. Všici mají divný RZ

máš pravdu, jen mě mrzí, že žádná Tante mi nějaký kšeftík nenabídla... ;) To bych se snad i přemohl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

;)

To mi pripomina, v patek sem predjizdel jakysi kombik, kterej mel na strese 4 kola! Ano, opravdu je mel postaveny primo na strese, dve vlevo nakloneny doprava, 2 vpravo nakloneny doleva a to vsechno zaklineny do sebe, svazany pavoukama, jaxem ho dojel, taxem na to slap a rychle pred nej, totalni magor. Mel sem tak otevrenou hubu, ze sem to ani nevyfotil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že oba víme, že o učení tohle nebude. Buď hodný papáááá a nebo umí roztáhnout nohy pro hodného Onkela z němec a okolí

Jinak v Praze ty RS8 potkávám tři pravidelně. Všici mají divný RZ

Ale kucii,to jsou preci R8 a ne RS8.. lol lol NO,jednu si ted udajne poridil Leosek Maresu.. :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...