Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic


Byrto

Doporučené příspěvky

... jj a nebo Řepák..(řepka) si koupil bíle lambo...( a sem prvni s FOTEM jeho auti :)

Ty vole,to je u nas na Marjance.. :Dlol lol

Jeste k te bile..no je pravda,ze na nekterych autech pri prodeji ztraci auto diky bile na cene,ale zalezi,co to je za karku.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj psal jsem "udajne"... :) Ok,tak tedy Ti budu verit.. :);)

Mártýpku musím se ti hluboce omluvit, koupil ji. Sice měl hubu plnou keců, že néééé, ale dnes jsem v ní seděl v garáži. Ještě jednou se omlouvám za tlachání nepravdy :feve:

Jo mimochodem, je to sice větší než TT, ale pro mne stále dosti malé :D

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mártýpku musím se ti hluboce omluvit, koupil ji. Sice měl hubu plnou keců, že néééé, ale dnes jsem v ní seděl v garáži. Ještě jednou se omlouvám za tlachání nepravdy :feve:

Jo mimochodem, je to sice větší než TT, ale pro mne stále dosti malé :D

V pohode.. ;) Ale tim,ze si ji koupil,si u me Leos udelal vyznamne + ... lol lol

Doufam,ze jsi mu rekl o Skodahome srazu..ze je to i pro koncernaky..? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mártýpku musím se ti hluboce omluvit, koupil ji. Sice měl hubu plnou keců, že néééé, ale dnes jsem v ní seděl v garáži. Ještě jednou se omlouvám za tlachání nepravdy :feve:

Jo mimochodem, je to sice větší než TT, ale pro mne stále dosti malé :D

.. si mel vyfotit... aa.. kua..taky bych si tam sedl...a projel.. :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pohode.. ;) Ale tim,ze si ji koupil,si u me Leos udelal vyznamne + ... lol lol

Doufam,ze jsi mu rekl o Skodahome srazu..ze je to i pro koncernaky..? :D

Byl zván neboj, jenom že on není můj kamarád, ale jen člověk, kterého trochu a on mne zná. Není o tom ahoj Leo jak se máš. Ale máme společného kámoše a s tím jsem tam byl. Jinak vím jakou má pověst, nebudu nikomu nic vyvracet, omlouvat Leoše, ale jedno vím jistě, miluje nade vše svoji rodinu a pokud má trochu času, tak se jim dost věnuje. A proč tolik maká a všude kam jej zvou jezdí? Ví že věčně nebude "na vrchu" a tak se snaží nahrabat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...